Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Jorge Jesus çıkarması

Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Jorge Jesus çıkarması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, Teknik Direktör Jorge Jesus ile görüşmek için yarın Portekiz'e gideceği belirtildi.

Vitor Pereira'nın ardından ekibin başına İsmail Kartal'ı getiren ve 12 haftayı yenilgisiz geçen Fenerbahçe'de gelecek sezon için teknik direktör mevzusu henüz netlik kazanmazken Başkan Ali Koç'un Jorge Jesus'la bir kere daha görüşeceği iddia edildi.

Dünyaca ünlü bir adı ekibin başına getirmek isteyen sarı lacivertliler, Jorge Jesus ile görüşürken Portekizli teknik adamda karar kıldığı belirtildi

A Spor'un haberine göre, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Jorge Jesus ile görüşmek için Portekiz'e gitme kararı alırken tecrübeli öğretmenin de sarı lacivertlilerin yapacağı öneriyi kabul etmesi bekleniyor.

Sarı-Lacivertlilerin yeni sezonda ekibin başına getirmek istedikleri deneyimli teknik adam, tatil için bulunduğu Brezilya'da sürece ait açıklamalarda bulundu.

SporTV'de "Bem, Amigos!" programına konuşan Jorge Jesus, Nisan ayından bu yana tatilini sürdürdüğü Rio'da Fenerbahçe ile uyuşma mevzusunda bulunulan noktayı da net biçimde ifade etti. Portekizli teknik adam, ülkesine döndüğünde vaziyetin netlik kazanacağını belirtti.

Fenerbahçe'nin kendisini beklediğini aktaran Jesus, "Portekiz'e döndüğümde yaşamımla alakalı ne yapacağım mevzusunda konuşmaya başlayacağım. Fenerbahçe de Portekiz'e dönmemi bekliyor. Ne olacağını öğrenmiyorum ama kararlar almaya başlamam gerekecek" ifadelerini kullandı.