Fenerbahçe'de Caner Erkin kararı sonrası sürpriz paylaşım! Gökhan Gönül...

Fenerbahçe'de Caner Erkin kararı sonrası sürpriz paylaşım! Gökhan Gönül...

Fenerbahçe'de Caner Erkin'in hafta sonuna kadar takımdan ayrı çalışmasına karar verilmesinin hemen peşinden idmanda çekilen resim dikkat çekti.

Süper Lig'de Trabzonspor'u dış sahada yenerek kritik bir galibiyet alan Fenerbahçe, Antalyaspor mücadelesinin çalışmalarına devam ederken idmanda Erol Bulut, Emre Belözoğlu ve Gökhan Gönül bir araya geldi.

Fenerbahçe'de teknik patron Erol Bulut ile sportif direktör Emre Belözoğlu uzun bir müddet konuşurken bu anlar Hürriyet muhabiri Süleyman Arat'ın objektiflerine yansıdı.

İkili uzun bir süre konuşurken hemen peşinden Gökhan Gönül, Bulut ve Belözoğlu'nun yanına geldi.

CANER ERKİN KARARI SONRASI...

Fenerbahçe'de Caner Erkin'in hafta sonuna kadar takımdan ayrı çalışmasına karar verilmesinin ardından kısa bir süre geçtikten sonra sarı lacivertli kulüpte Gökhan Gönül'ün Erol Bulut ve Emre Belözoğlu ile müzakeresi dikkat çekti.

Fenerbahçede Caner Erkin kararı sonrası sürpriz müzakere Gökhan Gönül...

''CANER YOKSA GÖKHAN VAR''

Fenerbahçe'nin idmanında çekilen bu resim, sosyal medyada ''Caner Erkin yoksa Gökhan Gönül var'' şeklinde açıklandı.

Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde teknik patron Erol Bulut idareninde bir bölümü medya üyelerine açık gerçekleştirilen idmana, disiplinsiz davranışları nedeniyle Caner Erkin katılmamıştı. Caner Erkin'in Antalyaspor ve Konyaspor mücadelelerinde da top koşturmayacağı belirtiliyor.

Fenerbahçede Caner Erkin kararı sonrası sürpriz müzakere Gökhan Gönül...

250 TL'ye varan "Hoş geldin bonusu" yalnızca Misli.com'da! Hemen aza ol...