Fenerbahçe'de Dinamo Kiev hazırlıkları devam etti! Jorge Jesus ve Ferdi...

Fenerbahçe'de Dinamo Kiev hazırlıkları devam etti! Jorge Jesus ve Ferdi...

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Üzüntüye ilk maçında Dinamo Kiev ile Polonya'da karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını sabah yaptığı idmanla sürdürdü.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Üzüntüye gayretinde Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımıyla eşleşen Fenerbahçe, 20 Temmuz'da Polonya'nın Lodz kentinde oynayacağı ilk maçın hazırlıklarına devam etti.

Teknik Direktör Jorge Jesus idaresindeki Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde asıllaşan idmanın ilk kısmı medyaya sarih olarak asıllaştırıldı.

İki grup halinde yapılan koşu çalışmaları ile başlayan idman, 5’e 2 top kapma ile devam etti. İdmanın medyaya kapalı kısmında ise strateji çalışmalar asıllaştırıldı. Sarı-lacivertli takımda, transfer görüşmeleri süren Kim Min-jae’nin yanı gizeme kadroda düşünülmeyen Samatta, Meyer ve Caulker'in yanı gizeme sakatlıkları bulunan Gustavo ve Mert Hakan Yandaş idmanda yer almadı.

FERDİ ÇALIŞMALARDA YER ALDI

Dünkü idmanda gribal enfeksiyon nedeniyle yer almayan Ferdi Kadıoğlu ise bugün ekiple çalışmalarda yer aldı. Sarı-lacivertli takım, Dinamo Kiev maçının hazırlıklarını yarın yapacağı idmanla sürdürecek.

Jorge Jesus, ulusal oyuncuya yeleğini vermesi de dikkat çekti.

Fenerbahçede Dinamo Kiev hazırlıkları devam etti Jorge Jesus ve Ferdi...