Fenerbahçe'de İsmail Kartal’ın hedefi 1 haftada 9 puan

Fenerbahçe'de İsmail Kartal’ın hedefi 1 haftada 9 puan

F.Bahçe’nin yeni teknik direktörü, 7 gün içinde oynanacak maçlarda 3’te 3 yapıp ekipteki havayı değiştirmeyi kastediyor. Sarı lacivertli ekip, bugün Antalyaspor, çarşamba Altay, cumartesi de Sivasspor

Vitor Pereira yarıyılında, inişli çıkışlı bir grafik çizerek doruğun 17 puan gerisinde kalan Fenerbahçe, beyaz bir sayfa açabilmek umuduyla İsmail Kartal idaresinde bugün ilk maçına çıkıyor.

Bugün Antalya, çarşamba Altay, haftaya cumartesi günü de Sivas karşısında 60 yaşındaki teknik adamın sahaya süreceği kadro, oynatacağı sistem, kulübedeki tutumları, alınacak neticeler, maç önü ve maç sonu yapacağı konuşmalar önümüzdeki 6 aylık süreç için büyük ehemmiyet taşıyor.

7 gün içinde oynanacak 3 maçtan 9 puan çıkararak ekibin üzerindeki ölü toprağını atıp, camiaya umut sunmak isteyen Kartal, futbolculara da zaferli olacaklarına inandırmak istiyor. 

Gözden KaçmasınFenerbahçede İsmail Kartaldan transfer talebi: Vedat Muriqi ve sol bek...Fenerbahçe'de İsmail Kartal'dan transfer arzı: Vedat Muriqi ve sol bek...Haberi görüntüle

KANARYA’DA 7, ANTALYA’DA 4 EKSiK VAR

F.Bahçe, bu akşam Antalyaspor’a misafir olacak. Sarı lacivertlilerde sakatlıkları süren Mert Hakan, Berisha, Crespo, Altay, grip olan Valencia, Novak ve yiyecek zehirlenmesi geçiren Szalai yok. Antalya’da Doğukan, Ufuk, Bahadır ve Harun sakat. Süper Lig’de bugün 2 maç daha oynanacak: 13.30 Adana Demir-Kayseri Sarper Barış Saka. 16.00 Karagümrük-Rize Ümit Öztürk.

Fenerbahçede İsmail Kartal’ın hedefi 1 haftada 9 puan