Fenerbahçe'de Jorge Jesus çılgınlığı! Kombineler tükendi, tahmini gelir 250 milyon TL

Fenerbahçe'de Jorge Jesus çılgınlığı! Kombineler tükendi, tahmini gelir 250 milyon TL

Fenerbahçe taraftarları sezonluk biletlere akın etti. 8-17 Haziran tarihleri arasında geçen seneki kombine sahipleri ile Yüksek Divan ve Genel Heyet azalarına satılan kombine biletler dün genel satışa

Cumhuriyetin 100. kuruluş sene dönümünün kutlanacağı 2022- 2023 sezonuna teknik direktör Jorge Jesus atağı ve şampiyonluk şifresiyle start veren Fenerbahçe’de dün ve evvelki gün kombine bilet deliliği yaşandı. Genel satıştan kombine alabilmek için geceden kuyruğa girerek Ülker Stadyumu’nın önünde sabahlayan suratlarca taraftar, sabah 09.00’da satışın başlamasıyla beraber gişelere akın etti. Takribî 2 saat içinde tamamı biten kombinelerle yeni bir rekora imza atılmış oldu.

En ucuzu 2 bin 950, en pahalısı 21 bin 750

Böylece 50 bin 530 seyirci kapasiteli Ülker Stadyumu’ndaki VIP, Talebe, 1907 ve Dış Saha tribünleri ile polisler ve güvenlik vazifelileri için parçalayan kısımların dışında kalan 35 binin üzerindeki koltuklar sezonluk olarak satılmış oldu. Rekor bir zamanda satılan kombine biletlerinin maliyetleri 2 bin 950 ile 21 bin 750 TL arasında değişiyor. Satılan 35 bin kombine ile Fenerbahçe Kulübü’nün 250 milyon TL kazanç elde ettiği hipotez ediliyor.

Geçen seneki kombine sahiplerine jest

Fenerbahçe Kulübü, maliyetlere yüzde 100 zam gelmesine karşın geçen sene kombine kart sahibi olanlara 8-15 Haziran tarihleri arasında özel hak tanıdı ve yenileme hakkı olanların tamamı bu sayede kombinelerini yeniledi. 17 Haziran’da Yüksek Divan Heyeti ve Genel Heyet azalarına Ülker Stadyumu’ndaki kombine merkezinden öncelikli ve indirimli satış hakkı tanındı, dün ise sabah saat 09.00’da taraftarlara müteveccih genel satış başladı.

Fenerbahçede Jorge Jesus çılgınlığı Kombineler tükendi, tahmini gelir 250 milyon TL

GECEDEN GELiP STADYUM ÖNÜNDE SABAHLADILAR

Fenerbahçe Kulübü tarafından satışa çıkarılan kombine biletlere sahip olmak isteyen suratlarca taraftar, evvelki gece piknik sandalyeleri ve masalarıyla stadyumun önüne gelerek sıraya girdiler.