Fenerbahçe'ye Paris Saint Germain piyangosu! Galatasaray'da çalışan Luis Campos istedi | Son Dakika Transfer Haberleri

Fenerbahçe'ye Paris Saint Germain piyangosu! Galatasaray'da çalışan Luis Campos istedi | Son Dakika Transfer Haberleri

Fenerbahçe'de yeni sezon evveli stoper bölgesinde büyük hareketlilik yaşanıyor. Sarı lacivertliler Kim Min Jae'yi ekipte yakalamak isterken Attila Szalai, satışı için öncelikli tanımlanan aday olmuştu.

Sezona salt şampiyonluk şifresiyle hazırlanan Fenerbahçe'de transfer çalışmaları da sürat kazandı. Jorge Jesus'u ekibin başına getiren sarı lacivertliler, Lincoln Henrique, Bruma gibi oyunculara imza attırırken korunma rotasyonuyla alakalı bilinmeyenlik ise sürüyor.

Abdülkerim Kadehçi ile Fenerbahçe arasındaki görüşmelerde pürüz çıktı. Transfer için Konyaspor ile uyuşmaya varan Fenerbahçe, Kadehçi'nın ücret arzlarını ise karşılamadı. Sarı lacivertlilerle Abdülkerim Kadehçi'nın uyuşmaması üzerine Beşiktaş ve Galatasaray transfer için devreye girdi.

ATTILA SZALAI VE KIM MIN JAE'NİN DURUMLARI KRİTİK

Fenerbahçe'de korunmanın değişmez adı olan Kim Min-Jae, dev kulüplerin transfer listesine girerken sarı lacivertlilerde Teknik Direktör Jorge Jesus ve idare oyuncuyu kadroda yakalamak istiyor. Gelecek sezon şampiyonluk özlemine son vermek isteyen Fenerbahçe, ekibin başına kurt öğretmen Jorge Jesus'u getirirken yapılan transferlerle seçenekli bir kadro oluşturmak istiyor. Jesus'un yönergeleri yönünde Lincoln Henrique ve Bruma'yı kadrosuna katan Fenerbahçe, transferin yanı gizeme bazı oyuncularını kadroda tutarak ekip iskeletini gözetmeyi kastediyor.

Fenerbahçeye Paris Saint Germain piyangosu Galatasarayda çalışan Luis Campos istedi | Son Dakika Transfer Haberleri


Attila Szalai ve Kim Min-jae’nin geleceği merakla bekleniyor. İdare, Abdülkerim Kadehçi transferi sonrasında bu ikiliden birini, iyi bir transfer bütçesi oluşturmak için satmayı tasarlıyordu. İkilinin ismi bir hayli ekiple anılırken, Szalai’yi için devreye giren son takım bomba tesiri yarattı.

İsmi bir hayli Avrupa kulübüyle anılan Attila Szalai'nin son talibi çok ses getirecek bir ekip oldu: PSG... 

Fransız takımı şu anda korunmasını kuvvetlendirmek için İnter’le Milan Skriniar pazarlığı yapıyor. Bu transferi tamamlamaya yakınlar. Ancak Presnel Kimpembe mevzusunda yaşanacak büyümeler, bir stoper daha almalarını gerektirebilir.

Fenerbahçeye Paris Saint Germain piyangosu Galatasarayda çalışan Luis Campos istedi | Son Dakika Transfer Haberleri

BURAK ELMAS YARIYILI DANIŞMANI CAMPOS DEVREDE

Kimpembe için Premier Lig’den ekiplerin yanı gizeme Real Madrid devrede. Fransız takımı, iyi bir öneri gelmesi halinde 26 yaşındaki korunmacıyı yollayacak. Geçen sezon Galatasaray ’da Burak Elmas’ın danışmanlığını yapan ve yeni yarıyılda PSG’de vazifeye başlayan Luis Campos’un, Kimpembe’nin seçeneği olarak Attila Szalai’yi tanımladığı bilindi. Campos’un bu seçiminde; Kimpembe gibi Szalai’nin de solak olması, potansiyelinin yüksekliği, özellikle Macaristan formasıyla büyük rakiplere karşı sergilediği performanslar ehemmiyetli faktör oldu.

FENERBAHÇE'NİN ELİ KUVVETLENECEK

PSG’nin 24 yaşındaki savunma oyuncusu için ilk önerisinin 15 milyon Euro olacağı öne sürüldü. Fenerbahçe ise bu sayıyı olabildiğince yukarıya sürüklemeye çalışacak. Fransız devi, 2011 senesinde de Sarı- Lacivertliler’in savunmadaki en ehemmiyetli adı olan Diego Lugano’yu 3 milyon Euro’ya kadrosuna katmıştı.

'MESUT ÖZİL'İN ETTİĞİ ANTLAR YALANMIŞ'

Hadi Ben Kaçtım yeni kısmıyla yayında! Okay Karacan, Süper Lig'in öne çıkan gündem maddelerini "dış sesin" katkıları ile masaya yatırıyor. Fenerbahçe'yi takip etmeyi vazgeçen Mesut Özil, yuvasına öğretmen olarak dönen Okan Buruk, Muleka'yı isteyen Beşiktaş ve Trabzonspor'un Umut Bozok geri sayımı... Tamamı ve aşırısı videomuzun tamamında.