Film setinde tanışmışlardı... Murat Boz ile Tuba Büyüküstün arasında neler oluyor?

Film setinde tanışmışlardı... Murat Boz ile Tuba Büyüküstün arasında neler oluyor?

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler...

TUBA İLE İLİŞKİ YOK, YALNIZCA DOSTUZ

MURAT Boz ve Tuba Büyüküstün, dijital bir platform için çekilen dizide başrolü paylaştı. Çekimler sırasında tanışan ikilinin aşk yaşadığı iddia edildi.

Şarkıcının, oyuncunun da oturduğu Anadolu Yakası’na taşınması ise kafaları iyice karıştırdı. Murat Boz’un, Tuba Büyüküstün ile daha çok zaman geçirmek için bunu seçim ettiği de öne sürüldü. Murat Boz evvelki gün İstanbul’daki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

Film setinde tanışmışlardı... Murat Boz ile Tuba Büyüküstün arasında neler oluyor

Boz, “Tuba Büyüküstün ile ilişki yaşadığınız doğru mu?” sualine şu cevabı verdi: “Öyle bir şey yok. Biz sürüklediğimiz dizinin setinde tanıştık ve dost olduk. Tıpkı takımdaki öbür oyuncu dostlarımız gibi... Gerçekten çok iyi bir takım olduk. Hâlâ da dizi takımıyla doğum günlerinde buluşup görüşüyoruz. Hiç kopmadık. Tuba ile de yalnızca dostuz.”

ALMANYA'DA EVLENDİM

OYUNCU Cansu Tosun evvelki akşam markası Islandy’ın tanıtımını özel bir davetle La Boom’da tanıttı. Geceye katılanlar arasında Leyla Lydia Tuğutlu da vardı. Oyuncu, uzun zamandır aşk yaşadığı Ceyhun Ergin ile evlendiğini açıkladı.

Film setinde tanışmışlardı... Murat Boz ile Tuba Büyüküstün arasında neler oluyor

“Pandemi öncesinde İtalya’da konutluluk öneriyi almıştım. Geçen aylarda Almanya’da çok kalabalık olmayan bir düğün ile süratlice konutlandık ve Türkiye’ye geldik. Bir kutlama da yapacağız ama tezimiz yok. Müsait bir zamanda yapmak istiyoruz.” Oyuncu, konutluluk önerisini nasıl aldığını şöyle anlattı: “Süratlice hazırlamıştı... Yüzüğü seçmiş, çok da sevdim ve güzelime gitti.” Sayit DURMAZ

MUTLULUĞA 'EVET' DEDİLER

EKİN Olcayto ve Murat Özcan evvelki gün Alaçatı’daki Rakish isimli mekânda nikâh masasına oturdu.

Film setinde tanışmışlardı... Murat Boz ile Tuba Büyüküstün arasında neler oluyor

Çiftin tanıkları Gülşah Andaç, Engin Yaşar ve Ebru Özcan oldu. İkilinin yakınlarının katıldığı düğün yemeği ise Roka Bahçe’de asıllaştı. Ekin Olcayto, gelinlik yerine Glamour marka beyaz bir kıyafet giydi. Olcayto, mutlu haberi sosyal medya hesabından şu anekdotla duyurdu: “Biz konutlandık.” Çift balayı adresi içinse yeniden Alaçatı’yı seçti.