Galatasaray'da başkan Burak Elmas, Torrent'i tanıştırdı ve oyunculara seslendi!

Galatasaray'da başkan Burak Elmas, Torrent'i tanıştırdı ve oyunculara seslendi!

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, yeni teknik direktör Domenec Torrent'i ekiple tanıştırdı ve oyuncularla kısa bir konuşma yapıp güven verdi.

Sarı-kırmızıların başkanı Burak Elmas dün Florya’da yaşanan metamorfozla ilgili futbolcularla kısa bir konuşma da yaptı. Elmas konuşmasında “Biz bir aileyiz. Hepinizin duygusal hislerini kavrayabiliyorum. Zira aynı duygu ve hisleri bu süreçte ben de bir Galatasaraylı olarak yaşıyorum. Ancak temel olan Galatasaray’dır. Size yüzde 100 güveniyor ve inanıyorum. Sahada hem Domenec’e hem de birbirinize destek olup daha iyilerine imza atacağınıza inanıyorum.

KAPTANLARA ÖZEL GÖREV

Size ve Galatasaray’ın geleceği olan bu ekibe güveniyoruz. Ben başkan Burak Elmas ve idare olarak yanınızdayız. Kaptanlarımızdan da bu süreçte teknik direktörümüz Torrent ve saha arasında koordinasyonun, irtibat, bağların güçlü olması için daha fazla gayret göstermelerini istiyorum” dedi

Gözden KaçmasınSon dakika: Galatasarayda Domenec Torrent ilk idmanına çıktı Çift idman sürprizi Burak Elmas FloryadaSon dakika: Galatasaray'da Domenec Torrent ilk idmanına çıktı! Çift idman sürprizi! Burak Elmas Florya'daHaberi Görüntüle

BURAK ELMAS ARTIK KESİNTİSİZ FLORYA'DA

G.Saray Kulübü Başkanı Burak Elmas, sarı kırmızılı ekipte yaşanan bu metamorfoz ve geçiş sürecinde mesaisinin yüzde 90’ını Florya’da yapacak. Atletik AŞ İdare Heyeti aboneleri ile beraber artık daha çok kuruluşlarda mesai yapma kararı alan Elmas’ın çalışma merkezi de NEF stadyumu yerine Florya olacak. Bu yönde ilk adımı dün atan sarı kırmızılıların başkanı yeni teknik direktör Domenec Torrent’i bizzat kendisi ekibe ibraz etti.

ÇİFT ANTRENMANLI MESAİLER BAŞLADI

Galatasaray ekibinin başında ilk idmanına dün çıkan Domenec Torrent sarı kırmızılılarda çift idmanlı mesaiyi başlattı. Bu uygulamanın sezon içinde süreceği ve futbolcular sabah-akşam idmanları arasındaki müddeti Florya Metin Oktay Kuruluşları’nde geçireceği bilindi.