Galatasaray'da Fatih Terim'in Necati Ateş ve Selçuk İnan kararı! Bugün kritik zirve...

Galatasaray'da Fatih Terim'in Necati Ateş ve Selçuk İnan kararı! Bugün kritik zirve...

Fatih Terim’in, takviyecileri Necati Ateş ve Selçuk İnan’la alakalı fikride farklılık yok. “İyi zamanda herkesi değiştiririm ama makûs günde ‘Kusur bunlarda’ gibi bir eylemde bulunmam” diyerek Ateş ve

Bu sezon Süper Lig’de ve Ziraat Türkiye Kupası’nda yaşanan hayal kırıklıkları sonrası ağır tenkitlere hedef olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, ekibinin evvelki gün GZT Giresunspor’a 1-0 yenildiği maç sonrası tertip ettiği basın buluşmasında geleceğe ait ehemmiyetli açıklamalar yaptı.

Konuşması sırasında “Satır aralarında ne demek istediğimizi daha iyi kavrayacaksınız. Dikkatli okuyun” ifadesini özellikle kullanan Terim’in en çok üzerinde durduğu mevzu, takviyeci alıştırmanlar Necati Ateş ve Selçuk İnan’ın gidişatları oldu.

Gözden KaçmasınGalatasarayda Arda Turandan kilo tepkisiGalatasaray'da Arda Turan'dan kilo tepkisi! Haberi görüntüle

Dürüst olalım, sarihçe konuşalım

Ateş ve İnan’la çalışmaya devam edeceğini, “Bir galibiyetsizlik varsa mesul benim. Ben buradayım. Yapılacak bir şey varsa bana yapılsın. İyi zamanda herkesi değiştiririm ama makûs zamanda ‘Kusur, kabahat bunlarda’ gibi bir eylemde veya işarette bulunmam” laflarıyla ifade eden Terim, idareyici Işıtan Gün’şan, Pep Guardiola’nın daha önceki dayanakçısı Domenec Torrent’le yaptığı görüşmeden haberinin olmadığını da söyleyerek, başkan Burak Elmas’a ‘her şeyi sarihçe konuşup dürüst olalım’ iletisini verdi.

Gözden KaçmasınGalatasaray-Giresunspor maçı sonrası Fatih Terim ve oyunculara sert eleştirilerGalatasaray-Giresunspor maçı sonrası Fatih Terim ve oyunculara sert tenkitler! Haberi görüntüle

‘Daha Öncekinden olsa istifa ederdim’

Günlük zaferler şansına gençleştirme projesinden bırakmayacağını dile getiren Terim, “Belki kariyerimin eskiki yarıyıllarında kırılacağım, fevri tavır göstereceğim veya serzenişte bulunacağım yaklaşımları Galatasaray’ın geleceği için göğüslemeye hazırım” diyerek, daha öncekinden olsa ‘istifa kararı’ alabileceği vakalar yaşandığını ima etti. Misyonu vazgeçmeyeceğini ifade eden Terim’in bu açıklamasının ardından gözler idareye çevrildi.

Bugün kritik zirve

Bugün bir araya gelecek olan Burak Elmas yönetimi şayet radikal bir karara imza atmazsa, Fatih Terim ve takımı misyona devam edecek.