Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Domenec Torrent, Manchester City ile köprü kurdu!

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Domenec Torrent, Manchester City ile köprü kurdu!

Arada kurulan bu ilişki sonrasında sarı kırmızılıların, hem Premier Lig takımının hem de City Grubu’nun bünyesinde yer alan ekiplerden oyuncu kiralamak ismine de görüşmelerde bulunduğu bilindi. Bu mevzudaki

Sarı kırmızılı kulübün, Pep Guardiola’nın daha önceki dayanakçısı Domenec Torrent ile uyuşması, Galatasaray’ın İngiliz devi Manchester City ile ilişkilerini de kuvvetlendirdi.

Başkan Burak Elmas’ın, Premier Lig takımının teknik direktörü Pep Guardiola ile bire bir görüşüp bilgi alması sonrasında transferin hakikatleşmesinin ardından irtibatın devam ettiği ortaya çıktı.

Gözden KaçmasınSon Dakika: Domenec Torrentin Galatasaraydaki ilk icraatı Ekibindeki tek Türk...Son Dakika: Domenec Torrent'in Galatasaray'daki ilk icraatı! Takımındaki tek Türk...Haberi Görüntüle

İDARE HAREKETE GEÇTİ

Torrent hücumu ve bu transferin asıllaşması için başkan Elmas’ın, Guardiola ve City grup idareyicileri ile de görüşmesi Galatasaray için ehemmiyetli bir kapı açtı ve idare de bir sonraki adım ismine harekete geçti.

Arada kurulan bu ilişki sonrasında sarı kırmızılılar İngiliz devi ve City Grubu’nun bünyesinde yer alan ekiplerden oyuncu kiralamak ismine de görüşmelerde bulundu. Bu mevzudaki ayrıntıların önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.