Galatasaraylı Victor Nelsson: Daha iyi bir noktaya geleceğimize eminim

Galatasaraylı Victor Nelsson: Daha iyi bir noktaya geleceğimize eminim

Galatasaray'ın Danimarkalı korunmacısı Victor Nelsson, kulüp televizyonuna özel açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın korunma oyuncusu Victor Nelsson, sezon maksatları, Marcao'nun bölüşü ve Okan Buruk hakkında konuştu.

Victor Nelsson’un açıklamaları şu biçimde:

“Kamp iyi geçiyor. Bu kampta kendimi iyi seziyorum. İdman ve maçlar açısından azıcık zorlayıcı. Kamp yarıyıllarının böyle olması gerekiyor. Zorlansak da ekip için böyle olması daha iyi. Tatilden yeni döndük ve fiziksel olarak bütün formumuzda değiliz. Yavaş yavaş yüzde suratımıza doğru geliyoruz. Beni ayın dördünde döndüm. Ekip daha evvel bir araya gelmişti. Zamanla çok daha iyi bir noktaya geleceğimize bellim.”

“OKAN ÖĞRETMEN İYİ BİR İNSAN VE İYİ BİR LİDER”

“Onu beğendiğimi söyleyebilirim. Ekibe göze güzel gelen bir futbol oynatmak istiyor. İleride baskı yapan bir ekip istiyor. Saha dışında onunla birkaç defa konuşma fırsatım oldu. İyi bir insan ve iyi bir lider olduğunu düşünüyorum.”

“GENÇ OYUNCULAR GELECEK TAAHHÜT EDİYOR”

“Genç oyuncuların performansları iyiydi. İdmanlarda onları araştırdım. Kimilerini de maçta gördüm. Kulüp açısından gelecek taahhüt ettiklerini söyleyebilirim. Deneyimli oyunculardan almaları gereken nasihatler var. Daha fazla idman yapmaları gerektiği, sahada nasıl oynamaları gerektiğini söylemeliyiz. İyi insanlar olduğunu düşünüyorum. Gelecekte iyi oyuncular olacaklarını düşünüyorum.”

“Çok maç kazanmamız gerekiyor. Geçen sezon ligdeki performansımız kabul edilemezdi. Yeni sezona tamamen değişik bir mantalite ile başlamamız gerekli. Bu yorucu olacak, çok fazla çalışmamız gerekecek. Olası olduğunca maç kazanmamız gerekiyor. Her gün idmanlarda ve maçlarda çok sıkı çalışıp şampiyon olacağımızı ümit ediyorum.”

“YENİ PARTNERLERİM İYİ OYUNCULAR”

"Marcao ile gitmeden evvel birkaç defa görüştüm. Kendisine iyi dileklerimi ilettim. Belki gelecekte onunla rakip olacağız. Futbol böyledir. Onun için en iyisini diliyorum. Galatasaray’da biz ekip olarak devam ediyoruz. Yeni partnerlerim var. Her ikisi de iyi oyuncular."