Geleceğin kraliçesi Kate Middleton 40 yaşına girdi

Geleceğin kraliçesi Kate Middleton 40 yaşına girdi

İngiltere Krallık ailesinin abonesi Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın 40'ıncı yaş günü dolayısıyla Milli Portre Galerisi'nde sergilenecek resimleri yayınlandı.

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in gelini Cambridge Düşesi Middleton bugün 40 yaşına girdi. Middleton’ın yeni yaş gününe özel verdiği pozlar moda çekimlerini hatırladı.

Resim sanatçısı Paolo Roversi tarafından çekilen portreler, 2023'te Milli Portre Galeri'sinde sergilenerek kalıcı koleksiyonun bir parçası olacak.

Gözden KaçmasınKate Middleton herkesi şoke etti: Piyanonun tuşlarına dokundu ve...Kate Middleton herkesi şoke etti: Piyanonun tuşlarına dokundu ve...Haberi Görüntüle

Roversi, düşesin resmini sürüklemenin "reel bir sevinç" olduğunu söyleyerek, düşesin "pozitif enerjisi ile tüm dünyaya umut getirebileceğini" söyledi. Roversi, "Sıcaklığı ve dürüst karşılamasından etkilendim ve ruhunun hoşluğunu yansıtan parlayan gözleri, kalbinin cömertliğini gösteren tebessümmesi beni büyüledi" dedi.

Geleceğin kraliçesi Kate Middleton 40 yaşına girdi

Geçen sene Kasım ayında Batı Londra'daki Kew Bahçeleri'nde çekilen portreler, Milli Galeride sergilenmeden evvel düşesin İngiltere'de yaşadığı veya kendisi için anlamlı olan Berkshire, St Andrews ve Anglesey gibi muhtelif yerlere asılacak.

Cambridge Düşesi Kate'in doğum gününe özel olarak yayınlanan portrelerden birinde, İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in kendisine hediye ettiği küpeleri, öbüründe ise kaynanası Galler Prensesi Diana'ya ait bir çift küpeyi taktığı görüldü.

Geleceğin kraliçesi Kate Middleton 40 yaşına girdi

Cambridge Düşesi Kate ve Kraliçe Elizabeth'in torunu Cambridge Dükü Prens William 2003'de St Andrews Üniversitesi'nde tanışmıştı.

2011'de evlenen çiftin George, Charlotte ve Louis isminde 3 çocuğu var.

Gözden KaçmasınŞeffaf elbise Buckinghama giden yolu açtı: Hayatında yeni bir sayfa açılıyorŞeffaf kıyafet Buckingham'a giden yolu açtı: Yaşamında yeni bir sayfa açılıyorHaberi Görüntüle