Gelin-kayınpeder arasında mangal kavgasında kan aktı

Gelin-kayınpeder arasında mangal kavgasında kan aktı

Adana'da tavukla mangal yapılmasını isteyen Mustafa Ö. 58, ile gelini Emine Ö. 25 arasında münazara çıktı. Kavgada Mustafa Ö. gelinine sopa ile vururken, Emine Ö. de kayınpederi bıçak ile yaraladı.

Hadise, dün saat 10.00 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Tellidere Semti 72203 Cadde’ta alana geldi. Marketten aldığı tavukla yemek yapmak için mutfağa giren Emine Ö.’nün yanına gelen kayınpederi Mustafa Ö., akşam yemeğinde mangal yapmasını istedi. Bu sebeple gelin ile kayınpeder arasında kavga çıktı. Münazaranın gelişmesi üzerine Mustafa Ö., bahçeden aldığı sopayla Emine Ö.’nün başına vurdu. Başından yaralanan Emine Ö. de mutfaktan aldığı bıçakla kayınpederini göğsünden ve karnından bıçakladı.Gelin-kayınpeder arasında mangal kavgasında kan aktı
Evdeki öteki yakınları polis ve sağlık takımlarına haber verdi. İhbar üzerine adrese sevk edilen sağlık takımının ilk müdahalesini yaptığı yaralılardan Mustafa Ö.’yü Seyhan Devlet Sağlık Kurumu’ne, gelini Emine Ö.’yü ise Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Sağlık Kurumu’ne götürdü. Operasyona alınan Mustafa Ö.’nün gidişatının ağır olduğu belirtildi.

Emine Ö., sağlık kurumuna girerken kendisini görüntüleyen gazetecilere tepki gösterdi. Emine Ö., rehabilitasyonunun ardından polis tarafından nezaretine alındı. Aile, Emine Ö.’den davacı oldu.