Gelinini öldürüp intihar etti! Ambulansa saldırıp sağlık çalışanını dövdüler

Gelinini öldürüp intihar etti! Ambulansa saldırıp sağlık çalışanını dövdüler

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde Aytekin Elmacı 42, gelini Gülcan Elmacı'yı 20 av tüfeğiyle vurup intihar etti. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan Gülcan Elmacı da kurtarılamadı. Olayı haber alıp…

Olay, saat 13.30 sıralarında alana geldi. Aytekin Elmacı ile daha evvel müzakere ettiği ve takribî 1 ay evvel barıştığı gelini Gülcan Elmacı tartıştı. Münazaranın ardından Aytekin Elmacı, konutta bulunan ruhsatsız av tüfeğiyle gelinine 2 el ateş etti. Karın ve bacağından yaralanan Gülcan Elmacı, kanlar içinde yere yığıldı. Aytekin Elmacı, bu defa silahın namlusunu alnına dayayıp tetiği çekti.

Silah seslerini dinleyen semtlinin ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık takımları sevk edildi. Gelen sağlık takımının yaptığı hakimiyette Aytekin Elmacı’nın hayatını yitirdiği tanımlandı. Gidişatı ağır olan Gülcan Elmacı ise yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye götürmek için ambulansa alındı.

Gelinini öldürüp intihar etti Ambulansa saldırıp sağlık çalışanını dövdülerSAĞLIK TAKIMINA SALDIRDILAR

Olayı haber alıp gelen Elmacı ailesinin yakınları asap krizi geçirdi, sağlık takımına saldırdı. Ambulansın sırçasını kıran grup, 1 sağlık çalışanını da darbetti. Rehabilitasyonu için Kırkağaç Devlet Sağlık Kurumu'ne kaldırılan Gülcan Elmacı da hekimlerin tüm mücadelesine rağmen kurtarılamadı.

Yapılan tahlilin ardından kayınpeder ile gelinin cenazeleri, Kırkağaç Devlet Sağlık Kurumu’nin morguna kondu.

Gülcan Elmacı'nın 1 çocuk annesi olduğu, eşi Bahattin Elmacı'nın da yaralama kabahatinden cezaevinde tutuklu bulunduğu belirtildi.

: İlginize Sürükleyebilir Su Baskın trajedisinde mucizevi anlar... Türk çiftin vefat kalım savaşı!Gizem perdesi aralandı! Büşra Büyükşen yaşadıklarını tek tek anlattıBugün binlerce taşıt giriş yapınca belde taşıt trafiğine kapatıldı