Genç kızın hayatını kâbusa çevirdi! Uygunsuz görüntülerini kaydetti ve... WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı

Genç kızın hayatını kâbusa çevirdi! Uygunsuz görüntülerini kaydetti ve... WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı

Mersin'in Erdemli ilçesinde 18 yaşındaki N.P.'nin uygunsuz görüntülerini kaydeden H.G.'ye 'müstehcenlik' suçundan dava açıldı. H.G. 23 ve dayanak ettiği öne sürülen M.K. 24, hakim karşısına…

Üniversite öğrencisi N.P., eski erkek arkadaşı H.G.'nin uygunsuz görüntülerini cep telefonu kamerasıyla gizlice çekerek, şantaj yaptığı ve ardından sosyal medya hesabından yayınladığı iddiasıyla geçen seneyin haziran ayında savcılığa kabahat duyurusunda bulundu. H.G. hakkında, Mersin 21'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde 'müstehcenlik' suçundan dava açıldı. Davanın üçüncü duruşmasına tutuksuz sanıklar katılmazken, müşteki N.P. ile taraf avukatlar hazır bulundu.

: İlginizi Çekebilir Flaş yeni aşı açıklaması! Tarih verdilerOtomobil kredi vadelerinde indirim kararı! Piyasa ve maliyetler nreel etkilenir? | 6 SUAL 6 YANITKadıköy’de sihirk saygısızlık! Tepkiler peş peşe geldi

KAFEDE OTURURKEN GÖRÜNTÜLERİ İZLETMİŞ

Mahkemede tanık olarak dinlenen H.G.'nin arkadaşı F.Ş., "2019'un aralık ayında bir mekanda otururken cep telefonundan N.P. ile olan videoyu izletti. Görüntüler sosyal medyaya düşünce de kendisinden uzaklaştım" dedi.

2 SENEYE KADAR MAPUS İSTEMİ

Mütalaa veren savcı, H.G. ve M.K.'nin 'Müstehcenlik' suçundan 6 aydan 2 seneye kadar hapsini istedi.

Tarafları dinleyen mahkeme başkanı, sanık avukatlarının mütalaaya karşı beyanda bulunmak için hakkında vakit istemesi üzerine mahkemeyi ileri tarihe erteledi.

Canlı Borsa - Altın Maliyetleri - Döviz Ktümörleri için Bigpara