Gökhan Çıra'dan sürpriz karar! Selin Ciğerci'nin yüzünü dövme yaptırıyor...

Gökhan Çıra'dan sürpriz karar! Selin Ciğerci'nin yüzünü dövme yaptırıyor...

Boşandığı eşi Selin Ciğerci ile yine barışan Gökhan Çıra son paylaşımını afallattı. Çıra, daha önceki eşinin suratını göğsüne hırpalama yaptırıyor!

2019 yılında evlenen Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci uyuşmalı olarak boşanmıştı. Ayrılığa uzun zaman katlanamayan ikili 2022'nin ilk günlerinde sulhtu ve aşklarını sosyal medyadan bülten etti.

Son olarak aşk pozlarını paylaşan Gökhan Çıra afallatan bir karar aldı. Çıra göğsüne daha önceki eşinin suratını vurduracak!

Büyük sürprizi Instagram hesabından duyuran Çıra, sevgilisi Selin Ciğerci'yi etiketleyip 'hazır mısın prenses' iletisini paylaştı.

Çıra'nın üstsüz halini görenler "Şaka mı bu?", "Yok artık mübalağa etmeyin Gökhan Bey" biçiminde yorumlar yaptı.

Gökhan Çıradan sürpriz karar Selin Ciğercinin yüzünü dövme yaptırıyor...

DAHA ÖNCEKİSİNDEN DAHA ÇOK BEĞENİYORUZ BİRBİRİMİZİ!

Bir zaman evvel boşanan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra son günlerde barışma haberleriyle gündemdeydi. Sık sık toplanan iki kafalardaki sual işaretlerini giderdi.

Daha Önceki futbolcu Gökhan Çıra, Selin Ciğerci ile barıştıklarını duyurdu. Sosyal medya hesabından beraber çekildikleri bir resmi paylaşan Çıra altına şu anekdotu yazdı; 'Nerde kalmıştık… Yaşamımda annemden sonra tek bir kadını beğendim; bahtına her şeyi yapabilecek kadar, her şeyi göze alabilecek kadar, o kadın sensin... Seninle bizi Allah’tan başka kimse ayıramazdı, yıkamazdı, deviremedi da. Çok hazinim ki ben neden oldum bu yaşananlara… Beni kırmayıp bana güvendiğin, bize bir kısmet daha verdiğin içinde ayrıca teşekkür ediyorum canımın içi... Şimdi herkes duysun ki biz çok daha eforluyuz, daha çok yakınız, zira biz her şeyi anladık daha öncekisinden daha çok beğeniyoruz birbirimizi... Seni çok beğeniyorum tek beğendiğim”

Gözden KaçmasınSelin Ciğerci: Eşimden severek ayrıldımSelin Ciğerci: Eşimden hoşlanarak parçaladım!#SELİN CİĞERCİ#GÖKHAN ÇIRAGökhan Çıra ile Selin Ciğerci neden boşandıGökhan Çıra ile Selin Ciğerci neden boşandı?#SELİN CİĞERCİ#GÖKHAN ÇIRA