Görenler hayret etti! Telefona sarıldı... 'Canım benim' diye sevinç çığlıkları attı

Görenler hayret etti! Telefona sarıldı... 'Canım benim' diye sevinç çığlıkları attı

Antalya'da acemi balıkçılık yapan Bilal Aydın ile oğlu Ahmet Can Aydın, 1 metre 60 santimetre uzunluğunda, 51 kilo 300 gram ağırlığında kuzu balığı tuttu.

Kentte, 4 aydır acemi olarak balık avına çıkan Bilal Aydın, dün sabah erken saatlerde oğlu Ahmet Can ile beraber 'Balık Deryası' isimli tekneleriyle ava çıktı.

Antalya Körfezi'ndeki Sıçan Adası sarihlerinde teknedeki radarda, altlarında balık sürüsü olduğunu gören baba- oğul burada oltalarını attı. Oltada bir vakit sonra ağırlık paydan Bilal Aydın ile oğlu, takribî 35 dakika sonunda balığı tekneye yanaştırdı.

Aydın, bir insan boyundaki balığı görünce "Canım benim" diye sevinç çığlıkları attı. Kuzu balığını tekneye çıkaran baba- oğlun mutluluğu, o sırada aynı yerde balık yakalayan bir başka balıkçı tarafından görüntülendi.Görenler hayret etti Telefona sarıldı... Canım benim diye sevinç çığlıkları attı
Bu kadar büyük bir balık yakalamayı beklemediklerini söyleyen Bilal Aydın, “Sabah oğlumla balığa çıktık. İlk evvel bir canlı yem çayırına gittik. Yolda 2 palamut aldık.

Canlı yem olarak kullanmak için 50 metre derinliğe attım. Atar atmaz biri geldi. 20 dakika çaba ettik ancak 10 metre kala kaçtı. Son yemimi attım, 5 dakika sonra başka bir balık geldi.

300 metre ipimiz vardı, baya götürdü. Azıcık da baht oldu. 1 metre 60 santimetre uzunluğunda ve 51 kilo 300 gram ağırlığında. Tekneye almamız takribî 35 dakika sürdü ama muvaffak olduk. Bu kadar büyüğünü hiç beklemiyorduk. Mutluyuz, rekorumuzu kırdık.

Bu balığı 2-3 kglık parçalara ayırıp eşimize, arkadaşımıza dağıtacağız" dedi.

: İlginize Sürükleyebilir Surat surata eğitim iletiyi: Erdoğan'dan aşı çağrısıBu poz ile duyurdular... Tüm dünya şoke oldu!Kendini Cumhurbaşkanı bülten etmişti... Taliban sonucunu açıkladı!