Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

Dışarıdan bakıldığında son derece mutlu bir konutlulukları vardı. Üstelik aşklarını bir de küçük oğullarıyla taçlandırmışlardı. Fakat hiçbir şeyin dışarıdan göründüğü gibi olmadığı bir defa daha gözler

ALDATILMAYI İÇİNE SİNDİREMEDİ
Bir yandan mesleksel faallikleri, bir yandan da sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulan model ve oyuncu Emily Ratajkowski ile dört senelik kocası Sebastian Bear McClard'ın konutluluğu bitme noktasına geldi. Şov dünyasında Emrata ismiyle tanınan 31 yaşındaki model ile 41 yaşındaki kocası Bear McClard, yollarını ayırdı. Bunun sebebi ise iddialara göre Sebastian Bear McClard'ın karısını bir değil bir hayli defa kandırmış olması. People mecmuasının ileri sürdüğüne göre ayrılık kararını alan da Emily Ratajkowski.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

'BU EMRATA'NIN KARARI'
Mecmuaya konuşan bir kaynak, kandırma vakasının ortaya çıkmasından sonra çiftin dağıldığını bunun da Emrata'nın kararı olduğunu belirtti. Aynı kaynak "Emily iyi seziyor ve güçlü. Tamamen oğluna odaklanmış gidişatta. Anne olmayı beğeniyor" diye konuştu. Bu arada Emrata ile Sebastian Bear McClard'ın bir yaşında Sylvester Apollo Bear isminde bir oğlu olduğunu da anımsatalım.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

KAYNAKLAR İDDİALARI DOĞRULADI: SERİ HALDE ALDATTI
Her ne kadar ayrılığa neden olarak kandırma mevzusu bir iddia olarak ortaya atılsa da Emily Ratajkowski'ye yakın kaynaklar bunun doğru olduğunu belirtiyor. Page Six'e konuşan bir kaynak da Sebastian Bear McClard'ın "karısını seri halde" kandırdığını ileri sürdü.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

HENÜZ BOŞANMA DAVASI AÇILMADI
Gelen bilgilere göre Emily Ratajkowski henüz resmi olarak bir boşanma davası açmadı. Fakat son günlerde parmağında konutluluk yüzüğü olmadan kezlerce görüntülendi. Ayrıca Ratajkowski, yeniden bir sosyal medya paylaşımlarında parmağından konutluluk yüzüğünü çıkardığını da gözler önüne sermişti.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

SADE BİR MERASİMLE EVLENDİLER
Emily Ratajkowski ile Sebastian Bear McClard, 23 Şubat 2018'de sade bir merasimle evlendi. New York'ta nikah dairesine giden çift, yalnızca az rakamdaki dostlarının huzurunda birbirlerine konutluluk andı etti. Merasimde gelinlik giymeyen Emrata, mutlu gününde çekilen resimlerini de sosyal medya sayfasından paylaşarak haberi duyurdu.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

BABALAR GÜNÜ'NÜ ATLADI
Emrata ile kocasının arasının bir müddettir iyi olmadığı da muhtelif biçimlerde gündeme geliyordu. Son olarak Ratajkowski'nin, geçen haziran ayındaki Babalar Günü'nde eşiyle alakalı hiçbir paylaşım yapmaması dikkat çekti. Sosyal medyayı çok etkin bir biçimde kullanan Emrata'nın böyle bir günü sıçraması hayranlarının kafasında "Konutluluklarında mesele mi var?" sualini uyandırmıştı.

Emily Ratajkowski, anne olmak üzereyken yaptığı açıklamalarla da gündeme gelmişti. Vogue'un Amerika Birleşik Devletleri edisyonuna kapak olan model, gelişmeye başlayan karnı ile mecmuaya özel pozlar verdi. O pozları sosyal medyadan paylaşarak müjdeli haberi takipçileri ile paylaşan Emily Ratajkowski, bebeğinin cinsiyetini ise doğana kadar bilmeyeceklerini söyledi. Ratajkowski, mecmua için kaleme aldığı bir yazıda da bebeklerini "cinsiyet odaklı" geliştirmeyeceklerini açıklamıştı. Onun bu lafları da kavga yaratmıştı.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

OĞLUNU TAŞIMASI DA HADİSE OLMUŞTU
Emrata,  bebeğinin doğumundan sonra da onu kucağında sanki düşürecekmiş gibi yakaladığı bir paylaşımıyla tenkit oklarını üzerine çekti. Ratajkowski, kendi bikinisine geçimli bir mayo giydirdiği bebeğiyle çekilen pozlarını da Instagram hesabından paylaştı. Geçen mart ayında doğum yapan Ratajkowski'nin kısa vakitte forma girmesi dikkat çekti. Ama paylaşımlarında dikkat toplayan ve tartışılan bir başka detay daha vardı.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

TENKİT YAĞDI
O da şov dünyasında "Emrata" olarak tanınan modelin oğlu Sylvester'ı kucağında yakalama şekliydi. Paylaşımlarının ikisinde annesinin tek koluyla yakaladığı Sylvester'ın neredeyse düşecek gibi görünmesi tepki çekti. Ratajkowski'nin bu paylaşımına bir sosyal medya kullanıcısı " Kendi ne kadar hoş göründüğünü göstermek için oğlunu tek elini yakalıyor" diye yorum yaptı. Bir başkası "Kim bebeğini bu biçimde meblağ ki? Sanki elinde bir aksesuar taşır gibi" diyerek görüşünü ifade etti. Bir başka kullanıcı ise bebek için korktuğunu bulgu. Bu pozlar suratından Ratajkowski'yi "egoist" olarak yargılayanlar da oldu. Hatta bir başkası "Bu resmi sürükledikten sonra bebeği elinden düşürdü mü?" diye sordu.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

HOŞLUĞUN BEDELİNİ ANLATTI
Emily Ratajkowski, sık sık yaptığı cüretkar sosyal medya paylaşımlarının yanı gizeme açıklamalarıyla da gündemden düşmüyor. Ratajkowski, geçen senenin ekim ayında My Body Benim Bedenim isimli kitabında sahip olduğu hoşluğun bedeli hakkında sansasyonel satırlara yer vermişti. Emrata, bu kadar dikkat toplayan bir hoşluğa sahip olarak gelişmenin nasıl bir şey olduğunu satırlara döktü. Bu hoşluğun mükâfatı olarak neler kazandığını ve elbette nasıl bir bedel ödediğini.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

TACİZ BİR DEFA DEĞİL
30 yaşındaki Ratajkowski, kitabında, kendisine namın kapılarını arkasına kadar açan Blurred Lines şarkısının klibinde şarkıcı Robin Thicke'nin kendisini nasıl taciz ettiğini de anlattı. Ama modelin kitabına bakılacak olursa bu onun başına gelen ilk kabul dolu hadise değil. Bütün ismi Emily O'Hara Ratajkowski olan Londra doğumlu model, kitabında hoşluğunun bedelini de tam sarihliğiyle ifade etti. Ratajkowski, ailesinin, onun görünüşüyle alakalı saplantısını, bu görsel özelliklerinin onu bazı insanların gözünde nasıl bir cinsel obje haline getirdiğini satırlara döktü. Moda dünyasında "Emrata" ismiyle anılan Emily Ratajkowski, Thicke'nin klip çekiminde kendisini taciz etmesinden uzun seneler evvel bir ortaokul hocasının sutyeninin kopçasını nasıl kopardığını da kitabında anlattı.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

HOŞLUĞU ANNEDEN MİRAS
Londra'da dünyaya gelen ancak minik yaşta ailesiyle beraber Amerika Birleşik Devletleri, San Diego'ya taşınan Ratajkowski, kitabında annesinin soluk kesen hoşluğunun öykülerini dinleyerek geliştiğini de yazdı. Gençlik senelerinde çok hoş bir kız olan annesi Kathy, sık sık, kendisine hayran olan erkek talebelerin, yatak odasının penceresi altında ona nasıl serenat yaptıklarını anlatırdı. Ve elbette onun bu hoşluğunu çekemeyenlerin yaptıklarını da. Ratajkowski, annesinden geçen bu 'hoşluk' mirasının kendisinin de mukadderatı olduğunu daha minicik yaşta fark ettiğini de yazdı.

 'ANNEM HER GECE EN HOŞ OLMAK İÇİN DUA EDERDİ': Ratajkowski o yarıyılı kitabında şu satırlarla anlattı:" Kızının 'hoş' olarak idrak edilmesi özellikle annem için çok ehemmiyetliydi. Annem geceleri Tanrı'ya 'kendisini en hoş yapması için' dua ederdi. Hoşluk benim için özel olmanın da bir yoluydu. Özel olduğum zamanlarda da ailemin beni ne kadar hoşlandığını hissettim."

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

14 YAŞINDA KEŞFEDİLDİ
Böylesine dikkat çekici bir hoşluğa sahip olan ve bunun da farkında olarak gelişen Ratajkowski'nin modellik kariyeri için de fazla beklemesi gerekmedi. 14 yaşında bir markette adaleye sırası beklerken, bir model casusu tarafından keşfedildi Ratajkowski. Model olmasının, ailesini de memnun edeceğini düşündü ve bu biçimde yaşamını şekillendirecek olan kariyeri de başlamış oldu.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

HAKİKATLERLE YÜZLEŞTİ
Her ne kadar hoşluğu ile dikkat çekse de Ratajkowski'nin 1.70 santimlik boyu hakikatinde podyuma çıkması için çok uygun değildi. Bunun için de bikini ve iç çamaşırı çekimleri için yönlendirildi. Ratajkowski, başlarda bir cinsel obje olarak idrak edilmenin, kendisi üzerinde bir cins serbestleştirici tesiri olduğunu düşündü yazdıklarına göre. Bir noktaya kadar doğruydu da bu. Zira kendisine namın kapılarını açtı ve başka işlerde asıllaşmayacak kadar kısa vakitte çok para kazanmasını sağladı. Ancak işin 'serbestleştirici ve efor verici" kısmının sandığı gibi olmadığını da fark etti. Yazdığına göre "oyundaki enerjiklerin reelliğiyle yüzleşmek, gücünün ne kadar hudutlu olduğunu da kabul etmek" anlamına geliyordu.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

KİTABINDA İTİRAF ETTİ
Ratajkowski kitabında kendisine nam kazandıran Robin Thicke'nin Blurred Lines isimli şarkısına çekilen klibin perde artta yaşananları anlatarak da dikkatleri üzerine sürüklemişti. Geçen senenin ekim ayında Ratajkowski'nin bu itirafları uzun vakit gündemde kaldı. Emrata, 2013 senesinde yapılan klip çekimlerinde Thicke'nin kendisini taciz ettiğini ileri sürdü.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

YALNIZ KALDIĞIMIZDA İŞLER DEĞİŞTİ
Ratajkowski, Pharrell Williams ve üç meslektaşı ile beraber kamera karşısına geçtiği klibin kamera artta yaşananları anlattı. Ünlü model hakikatinde set takımının ağırlıklı olarak kadınlardan oluştuğunu ve çekimler sırasında genel olarak iyi eğlendiğini anlattı. Fakat model, bu duygularının Robin Thicke ile yalnız kaldığı anlarda değiştiğini de satırlarına ilave etti.

Güzelliği dillere destan ama... Kocası seri halde aldatmış

"GÖĞÜSLERİMİ ELLEDİ"
Thicke'nin kendisini taciz ettiğini anlatan Emily Ratajkowski, ünlü şarkıcının o sırada ayyaş olduğunu ileri sürdü. Sonra da satırlarını şöyle sürdürdü: "Üryan göğüslerimi elleri ve tebessümdü. Sonra da geriye doğru yalpaladı." Ratajkowski, rejisör Diane Mortel'in de bunları gördüğünü ve kendisine iyi olup olmadığını sorduğunu belirtti. O anda olup bitene hiçbir tepki vermeyen Emily Ratajkowski, ama kendini makûs sezdiğini de kitabında anlattı.

 

KLİP YAYINDAN KALDIRILDI: Emily Ratajkowski'nin bir anda dikkat toplamasına yol açan Blurred Lines isimli şarkının klibi daha sonra cinsiyet ayrımcılığını körükleyen, kadın düşmanı bir ileti kapsadığı mazeretiyle yayından kaldırılmıştı.