Güzellik merkezinde kâbusu yaşadı: Kolları bu hâle geldi

Güzellik merkezinde kâbusu yaşadı: Kolları bu hâle geldi

İzmit'te epilasyon için bir hoşluk merkezine giden Tuba Yıldız kâbusu yaşadı. Kollarında yanıklar oluşan genç kadın, hekim olmayan hoşluk merkezlerine gidilmemesini öneri etti.

İzmit'te 28 Nisan günü lazer epilasyon yaptırmak için hoşluk merkezine giden Tuba Yıldız, harekât sonrasında kollarında acı ve sızılar hissetti. Bir gün sonra hekime giden Yıldız'ın kollarında birinci derece yanıklar olduğu tespit edildi. Hoşluk merkezini arayıp gidişatı anlatan Tuba Yıldız'a, cildi kuru olduğu için böyle bir gidişat olabileceği söylendi. Hoşluk merkezinden ödediği paranın iadesini isteyen Tuba Yıldız, hasarının karşılanacağını söylediklerini belirtti.

'BAYRAM GÜNÜ CANIM ÇOK ACIDIĞI İÇİN HİÇBİR YERE GİTMEDİM'

Vakayı anlatan Tuba Yıldız, "28 Nisan günü ilk seans olarak kolum için lazer epilasyona gittim. O gün atış yaptıklarında da çok canım acımıştı. O gün oradan çıktım. Canım çok yanıyordu. O gün yönet ettim. Sonra kolumda yanmalar ve su toplama başladı. Bayram günü uzun kollu giyemediğim için tam gün konuttaydım. Canım çok acıdığı için hiçbir yere gitmedim. Bayramın ikinci günü canım o kadar çok yanmaya başladı ki, Seka Devlet Hastanesi'nin acil servisine gittim. Oradaki hekim de birinci dereceden yanık olduğunu söyleyerek merhem önerdi. Onları sürdüm" dedi.

Güzellik merkezinde kâbusu yaşadı: Kolları bu hâle geldi

'BU KOLLA MI GELİNLİK GİYECEĞİM?'

Azalığını sonlandırarak ödediği fiyatı geri istediğini söyleyen Yıldız, "Bayramda hoşluk merkezi kapalı olduğu için dönüş yapmadılar. Bayramdan sonra aradım. Resimler yollayıp, hekimin söylediklerini anlattım. Bana, 'Yanık değil. Cildiniz kuru olduğu için tahriş olmuştur' dediler. 2 hafta içerisinde geçeceğini söyleyip, 'merhem sürün' dediler. Ben konutluluk arifesindeyim. Bu kolla mı gelinlik giyeceğim? Ben söyledikleri hiçbir şeyi kabul etmedim. Bundan sonra gelmeyeceğimi söyleyerek, aboneliğimi sonlandırıp paramı iade etmelerini istedim" diye konuştu.

'BU HAREKÂTI KESİNLİKLE HEKİM HİMAYESİNDE YAPTIRSINLAR'

Hekim himayeyi olmadan kimsenin bu merkezlere gitmemesini söyleyen Yıldız, "Olasıysa hekim olmayan hoşluk merkezlerine kimse gitmesin. Bu harekâtı kesinlikle hekim himayesinde yaptırsınlar. Ben daha evvel bedenimin başka bölgelerine yaptırdım ve mesele yaşamadım. Aynı yere neden gitmediğimi öğrenmiyorum. Bir anda cehaletliğime geldi. Bir kusur yaptım. Keşke o daha önceki yere gitseydim. Orada hekim de vardı. Daha evvel 2 değişik yere gittim ama hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Umarım iz kalmaz" dedi.

Güzellik merkezinde kâbusu yaşadı: Kolları bu hâle geldi