Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi bugün gerçekleşecek - Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak?

Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi bugün gerçekleşecek - Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak?

Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi için nefesler tutuldu. Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi bugün gerçekleşecek. Canlı yayında noter huzurunda gerçekleşecek olan Süper Loto'nun sonuçları…

Süper Loto'nun bu haftaki ikinci çekilişi 4 Şubat tarihine denk geldi. 02 Şubat 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-9-11-12-23-40 olmuştu. Haftanın ilk çekilişinde ikramiye kazanamayan şans oyunu tutkunları, şanlarını 4 Şubat çekilişinde bir kez daha deneyecek. 

En çok tercih edilen bir diğer şans oyunu olan Süper Loto, Salı, Perşembe, Pazar günleri saat 21.30'da çekiliyor. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı. Sonuçlar Millipiyangoonline.com üzerinden canlı izlenebiliyor ve sorgulanabiliyor.

SÜPER LOTO OYUNU NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Ne kadar kazanabilirsin?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.