Hande Yener’den ABD çıkarması

Hande Yener’den ABD çıkarması

Amerika turnesine çıkan Hande Yener’in beş konserinin biletleri haftalar evvelinden tükenerek “sold out” oldu. Evvelki gün New York’taki Türk Yürüyüşü’nde sahne alan pop ikonuna, DJ oğlu da eşlik etti.

Hande Yener, Amerika turnesi kapsamındaki konser programına New York’taki Sony Hall’de başladı. Sony Hall’de sahneye çıkan ilk Türk sanatçı olan pop ikonu, büyük alakayla karşılandı.

Ardından Virginia, Miami ve New Jersey’de sahneye çıkan sanatçının her konserinin biletleri haftalar evvelinden tükenerek, büyük alakayı gözler önüne serdi.

Konserleri süresince sahnesi kadar değişik tarzıyla da alaka odağı olan Yener, dünyaca ünlü moda markaları TLZ L’Femme, Ottolinger, Simonett ve Ruu Australia’dan beş değişik elbise giydi. Sanatçı, evvelki gün yine konser için New York’taydı.

Türk-Amerikan Dernekleri Federasyonu TADF tarafından her sene tertip edilen Türk Günü Yürüyüşü’nde sahneye çıkan Hande Yener, şenlik katılımcılarına heyecanlı anlar yaşattı.

Yener sahnede Türk sancağını öperken, Türk-Amerikan Dernekleri Federasyonu kendisine takviyeyi için onurluk ibraz etti. Sanatçı, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, “Sizlerle burada beraber olmaktan onur duydum” dedi.

TÜRK GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜ’NDE HEYECANLI ANLAR

Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Başkanlığı koordinasyonunda New York’ta bu sene 39’uncusu tertip edilen ananesel Türk Günü Yürüyüşü, Manhattan’ın ünlü Madison Sokağı’nden başlayarak, muhtelif dernek ve kuruluşlara ait merasim taşıtlarının resmi geçişine sahne oldu. Hande Yener, Dag Hammarskjold Parkı’nda devam eden kutlamaların finalinde sahneye çıktı.

Hande Yener’den ABD çıkarması

BERABER DANS ETTİLER

Miami konserinde Hande Yener’i izlemeye gelenler arasında Cemal Can Canhoşlanan da vardı. Sanatçı, Canhoşlanan’i sahneye davet ederek, dans gösteri yaptı.