HDP Milletvekili Semra Güzel’in PKK’lı terörist Volkan Bora ile fotoğrafları ortaya çıktı

HDP Milletvekili Semra Güzel’in PKK’lı terörist Volkan Bora ile fotoğrafları ortaya çıktı

Adıyaman kırsalında 2017 senesinde Türk Silahlı Kuvvetleri'nin hakikatleştirdiği hava yardımlı harekâtta tesirsiz hale getirilen teröristin cep telefonu tahlilinde HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Hoş

29 Nisan 2017 tarihinde Adıyaman merkeze bağlı Akçalı kırsalında Türk Silahlı Kuvvetleri’nın işleminde tesirsiz hale getirilen 4 teröristten birisi olan Malatya popülasyonuna kayıtlı 'Koçero Meleti' kod isimli Volkan Bora’nın cep telefonu güvenlik eforları tarafından incelendi.

Adıyaman Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında araştırılan cep telefonunda HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Hoş’in, PKK’lı terörist Volkan Bora ile Kuzey Irak’taki bir teşkilat kampında çekilen resimleri görüldü.

Öldürülen terörist Volkan Bora’nın Harran Üniversitesi Bağlantı Fakültesi, HDP Milletvekili Semra Hoş’in ise Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni aynı yarıyılda okuduğu ve tanıştıkları öğreniliyor.

Gözden KaçmasınHDP Milletvekili Semra Güzel’in PKK’lı teröristle fotoğrafları ortaya çıktıHDP Milletvekili Semra Hoş’in PKK’lı teröristle resimleri ortaya çıktıHaberin Tüm Görselleri

Üniversiteyi tamamladıktan sonra teşkilata yakınlığı ile öğrenilen bir medya kuruluşunda muhabirlik yapan Volkan Bora’nın daha sonra teşkilata katıldığı bilindi.

Geçtiğimiz hafta Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından fezleke hazırlanan ve dokunulmazlıklarının kaldırılması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ye yolladığı 28 milletvekili arasında Semra Hoş da yer alıyor.