Her yerde aranıyorlardı... Teyze-yeğenden iyi haber: İşte ilk sözleri

Her yerde aranıyorlardı... Teyze-yeğenden iyi haber: İşte ilk sözleri

Esenyurt'ta evvelki gün konuttan kaçan 12 ve 14 yaşındaki teyze ile yeğen Beşiktaş'ta bulundu. Kızların polise kendi başlarına yaşamak için konuttan kaçtıklarını, geceyi bir camide yatarak geçirdiklerini

Esenyurt Fatih Semti 1240. Sokak'ta bulunan apartmandaki dairede yaşayan Beyzanur Yoğun 14 ile teyzesi Canan Aslan,12  evvelki gün sabah 09.00 sıralarında konuttan ufaladı. Markete indikten sonra aniden koşmaya başlayan teyze yeğenden bir daha haber alınamadı. Yoğun ve Aslan'ın akrabaları, gidişatı polis ekiplerine bildirdi. Polis ekipleri arama çalışmaları başlattı. Kızların kaçtıktan sonra Esenyurt'ta bir marketin önünde meyve suyu içtiği anlar ise dükkanının güvenlik kamerasına yansıdı.

Her yerde aranıyorlardı... Teyze-yeğenden iyi haber: İşte ilk sözleri

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü takımları kızların taksiyle Beşiktaş'a gittiklerini tanımladı. Kızlar Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda bulundu. Kızların polise, kendi başlarına yaşamak için konuttan kaçtıklarını, geceyi bir camide yatarak geçirdikleri istikametinde ifade verdikleri bilindi. İki kız çocuğunun emniyetteki operasyonlarının sürdüğü bildirildi.

: İlginize Sürükleyebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Yarım saatlik yol 5 dakikaya iniyorKabil'de afallatan görüntü! Bayanlar caddeye döküldü...Eğlence mekanında skandal görüntüler!