Iğdır'da iğrenç olay! Oğlunu suçüstü yakalayan baba ihbar etti

Iğdır'da iğrenç olay! Oğlunu suçüstü yakalayan baba ihbar etti

Iğdır'da 11 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunan M.B. 38, babası R.B. tarafından suçüstü tutuldu. Evvel kavga ardından da müzakere çıktı. M.B., babası ve kızını hırpaladı, “Ben işe gidiyorum,…

R.B., 4 sene evvel eşinden boşanan ve duruşma kararıyla yanına aldığı 2 kızıyla birlikte yaşayan oğlu M.B.’nin evine gitti. R.B., oğlu M.B.’yi 11 yaşındaki kızı S.B.’ye cinsel istismarda bulunurken tuttu. R.B.’nin tepki göstermesi üzerine evvel kavga ardından da müzakere çıktı. Müzakere sırasında M.B., babası R.B. ile kızı S.B.’yi dövdü, sonra da “Ben işe gidiyorum, biltihaba söylerseniz sizi öldürürüm” diye tehdit ederek konuttan çıktı. R.B., polisi arayarak oğlunu ihbar etti.

İhbar üzerine konuta gelen polisler, S.B.’nin de dedesinin iddiasını doğrulaması üzerine M.B.’yi gözaltına aldı. M.B., polis tarafından sorgulanmak üzere emniyete götürülürken, 2 kızı ise koruma altına alındı.

Emniyetteki harekâtlarının ardından M.B., adliyeye sevk edildi. Duruşmaya çıkarılan ve hakkındaki iddiaları yalanlayan M.B., hapsedilerek cezaevine sevk edildi.

M.B.’nin kızına takribî 1,5 seneden beri cinsel istismarda bulunduğu ileri sürüldü.

: Alakanızı Çekebilir Dünyanın gözü bu ziyarette: Çifte bayram yaşayacağızDehşeti yaşadılar... Sivrisinekler güneşi yok etti!İğrenç vaka! Torununu istismar eden oğlunu suçüstü tuttu