İki sevgili Avrupa turuna çıktı

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

Şov dünyasının, son yarıyılda yaptığı açıklamalarla ön tasarıya çıkan adı, soluğu Avrupa turunda aldı. Sevgilisi ve dostlarıyla beraber evvel Fransa'ya giden genç yıldız, ardından da tatilini İtalya'da

SEVGİLİSİ VE DOSTLARIYLA BERABER
Rol aldığı filmin görüntü rejisörünün vefatına, yönetmenin de yaralanmasına yol açan vahim vakayla gündeme gelen Alec Baldwin'in Kim Basinger ile olan konutluluğundan dünyaya gelen en büyük kızı Ireland Baldwin, sevgilisi Andre Allen Anjos ve dostlarıyla beraber Fransa ve İtalya'yı içeren bir tatile çıktı. 26 yaşındaki Baldwin, tatilde sürüklediği resimleri de Instagram sayfasından paylaştı.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

EVVEL FRANSA, SONRA İTALYA
Ireland Baldwin ile sevgilisi Anjos ve dostları evvel Fransa'ya Paris'e gitti, ardından da İtalya'ya geçti. Baldwin, rengarenk bikinisiyle çekilen resimlerini ve videosunu, takipçileriyle paylaştı. Baldwin, hayranlarını şoke eden başka bir paylaşım da yaptı. Üzerinde bikinisi dahi olmadan denize girdiği sırada çekilen resmine de sayfasında yer verdi.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

RENKLİ BİKİNİ
Son yarıyılda şov dünyasında ön tasarıya çıkan kıvrımlı modellerden biri olarak tanınan Baldwin'in tatil paylaşımlarına takipçilerinden çok rakamda alkış geldi. Özellikle de renkli bikinisiyle verdiği pozuna methiye dolu iletiler yağdı.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

O ÜNLÜ DAVAYA DA TARAFSIZ KALMADI
Ireland Baldwin son yarıyılda yaptığı çıkışlarla gündeme geliyor. Model ve oyuncu olan Baldwin, Johnny Depp ve Amber Heard davası sırasında da tarafını muhakkak edip Heard'ü tenkit eten paylaşımlar yapmıştı. Geçen nisan ayında Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Ireland Baldwin, Depp'in daha önceki eşi Amber Heard'ü "insanlık faciayı" olarak nitelendirip "Umarım Johnny saygıdeğerliğini ve hayatını ondan geri alır" diye yazdı. Baldwin, sosyal medya sayfasının "öyküler" kısmından 58 yaşındaki oyuncuyu destekleyen bir paylaşım yaptı. "Ben bütün de bu biçimde kadınlar tanıyorum. Manipülatif, soğuk... Ve bunlar tüm dünyayı bir erkeğin aleyhine çevirmek için kadınlıklarını kullanıp kurbanı oynuyorlar. Zira "erkekler çok makûstur" demeyi bir cins havalı hareket sayan bir cemiyette yaşıyoruz" diye yazdı Baldwin. Ireland Baldwin "Erkekler de taciz kurbanı olabilir" diye devam etti.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

BABASIYLA ALAKALI SUALE DA CEVAP VERDİ: ONUN HAYATI BENİ İLGİLENDİRMEZ 
Ireland Baldwin ondan birkaç hafta evvel de babasının yeni eşi Hilaria Baldwin ile çok rakamda çocuk sahibi olmasıyla alakalı kendisine yöneltilen suallere tepki gösterdi. Yakında yedinci bebeklerinin aralarına katılacağını açıklayan Baldwin çiftiyle alakalı sosyal medya üzerinden kendisine çok rakamda sual yöneltildiğini belirtti Ireland Baldwin. Model, oyuncu ve senaryo yazarı olan Ireland Baldwin, Instagram üzerinden bir canlı yayına katıldı. O sırada da kendisine babası Alec Baldwin ile eşi Hilaria'nın yedinci bebeklerini beklemesiyle alakalı sualler soruldu. Ireland Baldwin, ardından da sosyal medya hesabından uzun bir açıklama yaptı. Baldwin, babası ve eşinin kaç tane çocuk sahibi olacağının kendisini ilgilendirmediğini vurguladı.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

'ASABİ VE BİTKİNİM'
Resmi olarak hem babasının soyadı olan Baldwin'i hem de annesi Kim Basinger'ın soyadını kullanan genç kadın, iletisinin ilk tümcesinde "Buna nasıl başlayacağımı öğrenemiyorum" diye yazdı. Asabi ve bitkin olduğunu belirten Ireland Baldwin, reelinde görüşlerini aktarmak için bir lafçıyla uyuşabileceğini belirtip bunun çok afaki ve daha da ehemmiyetlisi pahalı olduğunun altını çizdi.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

KENDİ HAYATINA ODAKLANDIĞINI BELİRTTİ
Ireland Baldwin "Babam ve onun ailesiyle alakalı rakamsız ileti alıyorum. Bu beni ilgilendirmez" diye yazdı. Babasının ailesinin ne kadar geliştiğiyle ilgilenmediğini belirtip "umurumda değil" diyen Ireland Baldwin kendi hayatına odaklandığını da vurguladı. Sinema dünyasının tanınmış bir ailesine üye olan Baldwin, Oregon'da müzisyen sevgilisi Andre Allen Anjos ve altı köpekleriyle beraber anne ve babasından bağımsız bir hayat sürdürdüğünü de satırlarına ekledi.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

BOYU 1.80'İN ÜZERİNDE
Alec Baldwin ile 1993-98 arasında konutlu kaldığı Kim Basinger'ın kızı olan Ireland Basinger Baldwin, Hollywood'un en uzun boylu ünlülerinden biri olarak öğreniliyor. 1.85 cm boyundaki Baldwin, bir ara oyunculuğu sınadıktan sonra modellikte karar kıldı. Kendisinin açıkladığına göre buna bir de senaryo yazarlığına ilave etti. 2013 senesinde ünlü bir ajansla modellik kontratı imza atan Baldwin, aynı sene annesi Kim Basinger ile beraber Grudge Match isimli imalde kamera karşısına geçti ve onun oynadığı şahsiyetin gençliğini canlandırdı.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

EVVEL İSTEMEDİ AMA...
Ireland Baldwin, henüz 17 yaşındayken reelinde anne ve babası gibi şov dünyasında kariyer yapmanın kendisini korkuttuğunu anlatmıştı bir ziyaretinde. O yarıyılda hem Kim Basinger'a hem de Alec Baldwin'e ve onların hayatlarına bakıp "Aman Yaradanım, ne perişan bir gidişat. Böyle takip edilmek istemiyorum" diye düşündüğünü söylemişti. Fakat o da "armut dibine düşer" örneği Hollywood'dan fazla uzaklaşmadı.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

HAILEY BALDWIN BIEBER'IN KUZENİ
Ireland Baldwin, Hollywood'un ünlü ailelerinden birine üye. Amcaları Stephen ve Daniel Baldwin de tıpkı babası Alec gibi oyuncu. Justin Bieber ile konutlu olan Hailey Baldwin de Ireland'ın kuzeni.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

ONUN VELAYETİ İÇİN ANNE VE BABASI UZUN BİR GAYRET VERMİŞTİ
Ireland Baldwin, Kim Basinger ile Alec Baldwin'in konutluluğundan dünyaya gelen tek çocukları. Ünlü çift, Ireland henüz 7 yaşındayken boşanmaya karar verdi. Boşanma sürecinde de Ireland'ın velayeti için aralarında uzun süren bir hukuk gayreti başladı. Sonunda kızlarının velayeti annesinde kaldı.

İki sevgili Avrupa turuna çıktı

ARALARI BOZUKTU
Ireland Baldwin ile babası Alec seneler evvel pek de güzel olmayan bir biçimde haberlere mevzu olmuştu. Baldwin, 2007 senesinde en büyük kızı Ireland'ı "kaba, düşüncesiz, bir kilolu domuz" diye nitelendirmişti. O yarıyılda Alec Baldwin ile daha önceki eşi Kim Basinger arasında kasırgalı bir ilişki vardı. Bir gün Alec, daha önceki eşini arayarak kızıyla konuşmak istedi. Ancak Ireland o sırada başka bir odadaydı ve onun aramasına cevap vermedi. Bunun üzerine Baldwin de kızını kaba laflarla belirledi. Vaka medyaya yansıyınca da gelişti. Fakat baba- kız sonradan aralarını düzenledi.