İlişki ihanetle bitti!

İlişki ihanetle bitti!

Aşklarına ikinci bir şans tanıyan ikilinin birliktelikleri hüsranla son buldu!

İrem Derici açtı ağzını yumdu gözünü...

Şarkıcı İrem Derici, bir zamandır meslektaşı Cem Belevi ile aşk yaşıyordu. Geçtiğimiz aylarda Belevi'nin hıyanetine uğrayan ancak kısa vakitte barışıp ilişkisine devam eden Derici, aradığı mutluluğu yeniden bulamadı.

İlişkileri bir asabi bir barışık giden çift yeniden hıyanet sebebiyle ayrıldı. İddiaya göre popçu Cem Belevi, İrem Derici'yi manken Nergis Nesrullayeva kandırdı.

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

Saltanat sona erdi çeyrek popçu!
İrem Derici medyaya yansıyan haberlerin ardından Instagram hesabından açtı ağzını yumdu gözünü! Belevi'ye yollama yapan Derici, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Harap hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser yalvarmalar." Derici'nin paylaşımının ardından Belevi'den rastgele bir açıklama gelmedi.

AYRILIĞIN ARDINDAN NE DEDİLER!

Magazin aleminin ünlü adları yalnızca rol aldıkları diziler ya da sundukları programlarla değil, yaşadıkları aşklarla da gündemi meşgul etmeyi başarıyor...Ancak büyük bir coşkuyla başlayan ilişkiler her zaman mutlu sona erişmiyor. Kimi zaman aile manisine takılan kimi zaman ise hıyanetin gölgesi altında bitişe doğru çekilen birlikteliklerde ayrılık kaçınılmaz son oluyor. Verilen kararın ardından ise çiftler birbirleri hakkında öyle laflar söylüyorlar ki, beraber geçen onca zamandan ziyade belleklerde son tümceler kalıyor... İşte bir zamanlar büyük aşk yaşayıp, sonrasında birbirleri hakkında demediklerini bırakmayan o adlar...

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

SİNEM AYŞE  -EMRAH

Adını Emrah ile yaşadığı aşkla duyuran Sinem Ayşe, ayrılık sonrası yaptığı sansasyonel açıklamalarla da gündemi meşgul etmişti.

Ayşe daha önceki aşkı için "Ayrılmamıza diş parası neden oldu. Dişime dolgu yapılacaktı, ayrıca bir dişim çekilecekti. Toplam 500 TL yakaladı. Emrah çalışmamı istemediği için işimden ayrılmıştım, param yoktu. Beni dişçiye gönderdi. Sonra da telefon açıp 'Parayı benden istediler, git sen öde' dedi. Bir lirasının hesabını dahi yapardı. Bunun çirkin olduğunu söylediğimde 'Ben bu noktaya sıfırdan geldim, paranın kıymetini öğrenirim' diyordu." demişti.

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

"İkide bir 'Ben hayat üniversitesinden mezunum' diyordu. Yakın bir arkadaşını bildim ki, beni kandırmış. Hem de kezlerce. Geçen günlerimize yazıklar olsun." diyerek devam etmişti.

EMRE AŞIK - AYSUN KAYACI

Türk futbolunun belki de en galibiyetli adlarından biriydi Emre Aşık... 1992 senesinde başladığı futbol macerayı onu kısa vakitte zaferden galibiyete taşıdı.

Sahalarda fırtınalar estiren Aşık'ın kameralarla tanışma sebebi Aysun Kayacı ile yaşadığı aşk oldu. Başlarda ilişkilerini medyadan uzak tutmaya çalışan ikili, sonrasında mertçe kameralar karşısına çıktı. Gittikleri her yerde mutluluk tablosu çizen Aysun Kayacı ve Emre Aşık, eşine ender tesadüfül büyük bir aşkın kahramanıydı. Evlenecekleri konuşulan ikiliden Aysun Kayacı, iddialar karşısında "Emre evlenme öneriyi etti ama ben yalanladım. Onu o kadar çok beğeniyorum ki; aşkımızın bitmesinden korktuğum için evlenmek istemiyorum" dedi.

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

Ünlü çiftin mutluluğu Kayacı'nın 'Çat Kapı' adlı dizide rol almasıyla bozuldu. Aysun Kayacı'nın adı dizinin imalcisi Fatih Aksoy ile aşk rivayetlerine karışınca ayrılık kaçınılmaz oldu. Kayacı ve Aşık basın kuruluşlarına gönderdikleri faksla ilişkilerini tamamladıklarını duyurdu.

Ayrılığın ardından MED Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy'la beraber Nice'e giden Aysun Kayacı, yeni ilişkisi sorulduğunda 'Duygularıma hükmedemedim" demekle yetindi.

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

İBRAHİM TATLISES - ASENA

Müzik ile genç yaşlarda tanışan ve şöhret basamaklarını süratle tırmanan İbrahim Tatlıses, iş yaşamı kadar özel hayatı ile de gündemde.

İlk olarak Perihan Savaş ve ardından Derya Tuna ile aşk yaşayan imparatorun en çok konuşulan ilişkisi ise Asena ile olandı. Başlarda ortalarda görünmemeyi seçim eden ikilinin aşkı, zaman geçtikçe gün suratına çıktı.

Beraber geçen dört senenin ardından birbirlerinden bir an olsun ayrılmayan çiftin arasına kara kedi girdi. Daha evvel bir hayli kere haklarında ayrılık söylentisi çıkan ünlü aşıklar bu kere yollarını tamamen ayırdı. Tatlıses, biten ilişkisinin ardından uzun vakit konuşmadı.

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

Ünlü sanatçı 1.5 sene süren bu suskunluğu özel bir televizyon kanalında yayınlanan ve kendi ismini taşıyan gösteri programında bozdu. Kameraların yalnızca kendisini sürüklemesini isteyen Tatlıses, ayrıldığı sevgilisi oryantal Asena`yı, babası Burhan Çakmak için kullandığı `Paspastan daha bedelsiz` lafları nedenine tenkit etti. Konuşurken gözyaşlarına da egemen olamayan Tatlıses, `Benim yanımdayken hanımefendi, oryantal diyorlardı, şimdi dansöz diyorlar` dediği daha önceki sevgilisine giderek ağırlaşan tümcelerle laflarına devam etti.

Tatlıses, `Ben 1.5 yıldır seni gönlümden, kafamdan, kalbimden sildim. Sen `Benim babam çok yakışıklı biridir` diyordun. Bu yakışıklı baba sana ne yaptı? Şimdi ne oldu? Sen çok utanmaz birisin öğreniyor musun? Ben seni bütün 2 yıldır gözetiyorum. Senin suratından en az 20 tane duruşma, 20 tane savcı, en az bin arkadaşımla makûs oldum. Niçin 'senden hoşlanmıştım' diye. Ama artık senden hoşlanmıyorum. Bütün 1.5 yıl oldu senden hoşlanmıyorum. Sana saygı dinlemiyorum, sana 'hanımefendi' dedirtemiyorum, sana 'oryantal' dedirtemiyorum, sana 'dansöz' diyorlar. Ne olur Allah rızası için, benim için değil, kendin için. `O benim babamdır` de özür dile, `O benim anamdır` de yanına al. Ben senden hep bunu istemiştim öğreniyor musun?` diyerek daha önceki sevgilisi ile arasındaki tüm bağları koparttığının sinyallerini verdi.

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

PELİN SÖNMEZ - MURAT DALKILIÇ

Pelin Sönmez ile popçu sevgilisi Murat Dalkılıç magazin aleminin gözde çiftlerinden biriydi. Ani bir kararla ayrılan ikiliden Murat Dalkılıç, bir kafede Ayşe Özyılmazel ile görüntülendi.

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

Kameralardan kaçmak yerine açıklama yapmayı seçim eden Özyılmazel, Dalkılıç ile yeni bir ilişkiye başladıklarını ve çok mutlu olduklarını söyledi. Daha Önceki sevgilisinin yeni aşkını kameralar aracılığıyla bilen Pelin Sönmez, bu ilişkiyi 'Çok hoş hareketler bunlar' laflarıyla özetledi. Hoş oyuncu laflarına "İnsanların arasında çok natürel, son derece insansı iç dürtüler bunlar. İsmi üstünde geçmiş geçip gitmiş konuşacak bir şey kalmadı." diyerek devam etti.

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

Ancak Dalkılıç - Özyılmazel ilişkisi sanıldığı kadar iyi gitmedi ve taze sevgililer ani bir biçimde başlayan aşklarını yeniden ani bir biçimde tamamladı. Yakışıklı popçu, ayrılığın ardından soluğu daha önceki sevgilisi Pelin Sönmez'in yanında aldı. İkinci sınamada da zafersiz olan çift, yollarını ebediye dek ayırdı.

SERGEN YALÇIN - ASLI SARI

Bir yarıyıl sahalarda fırtınalar estiren Türk futbolunun en galibiyetli adlarından biriydi Sergen Yalçın…

Gece hayatına olan düşkünlüğü ile de dikkatleri üzerine sürükleyen Yalçın, Aslı Sarı ile yaşadığı aşkla gündemi meşgul etti.

Evlenecekleri konuşulan çift bir hayli kere ayrılıp sulhtu. Sergen Yalçın'ın gece kulübünde bir bayanla içten biçimde görüntülenmesi kadehi taşıran son damla oldu.

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

4 sene süresince inişli çıkışlı bir aşk yaşan ünlü futbolcu ile sevgilisi Aslı Sarı yollarını kesin bir kararla ayırdı, Sarı biten ilişkinin ardından sessiz kalmayı seçim etti.

Bir yarıyıl büyük aşk yaşadığı Yalçın ise, ayrılığın ardından Aslı Sarı hakkında yaptığı ve gitgide ağırlaşan tenkitleri ile gündemi meşgul etti.

Yalçın "Onu beğenmekle kusur etmişim. Ayrıldıktan sonra öğrendim neler yaptığını. Şu an zerre kadar üzülmüyorum. Her şey ortaya çıktı. İyi ki tamamladım. Sakın kimse onun saf suratına aldanmasın." demişti.

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...

Sergen Yalçın, Aslı Sarı'nın annesinin ilişkilerini onaylamaması hakkında da yorum yapmış "Benim gibisini güç bulurlar. Annesi de kim oluyor! Aslı'nın annesini parayla tartarım" lafları uzun vakit tartışılmıştı.

SERDAR ORTAÇ – CHLOE LOUGHNAN

Serdar Ortaç’la 5 senelik konutluluğunun bitmesinin ardından memleketine dönen Chloe Loughnan’a İrlanda’daki hayatını sorduk. Ünlü manken, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürdüğünü söyledi.

Serdar Ortaç, boşandıkları yarıyıl “Hanıma 10 yıllık hizmetinin karşılığında nafaka verdim. Sözleşme yaptık. Her ay hoş bir ölçü ödüyorum. Kafamı hiç ağrıtmayan biriydi. Verdiklerim helal olsun” açıklamasını yapmıştı.

Chloe Loughnan, daha önceki eşinin  laflarını andırdırdığımızda şöyle dedi: “Serdar 5-6 aydır nafaka ödemiyor. Bir ara beni aradı ‘Chloe ödeyemiyorum’ diye. ‘Niçin diye sormadım dahi. 2 sene her ay ödeme yapacaktı ama canı sağ olsun. Burada ailemle mutluyum.”

İlişki ihanetle bitti Saltanat sona erdi çeyrek popçu...