İlk oyunculuğu Hollywood'da! Erdil Yaşaroğlu'nun büyük heyecanı...

İlk oyunculuğu Hollywood'da! Erdil Yaşaroğlu'nun büyük heyecanı...

Erdil Yaşaroğlu, Mad Max serisinin yaratıcısı ünlü rejisör George Miller’ın yeni filmi “Three Thousand Years of Longing”de rol aldı. Filmdeki sahnelerinin başrol oyuncusu Tilda Swinton ile olduğunu belirten

Karikatürist Erdil Yaşaroğlu, dünyaca ünlü oyuncular Tilda Swinton ve Idris Elba’nın başrolde olduğu George Miller’ın yeni filmi “Three Thousand Years of Longing” ile Hollywood’da izleyici karşısına çıkacak. Filmde 10 dakikalık bir rolü olduğunu belirten ünlü karikatürist projeye nasıl dahil olduğunu anlattı: “Buradaki cast ajansından Ezgi Baltaş, George Miller’a benim yurtdışında yaptığım bir sohbeti göndermiş. Benim esprinin sahne ardı anlattığım bir sunumum vardı, onu yollamış. George Miller da dost olduktan sonra bunu bana anlattı. ‘Benim hayalimde bir şahsiyet vardı. Sen ondan daha iyi çıktın. O surattan seninle çalışmak istedim’ dedi.”

İlk oyunculuğu Hollywoodda Erdil Yaşaroğlunun büyük heyecanı...

Çekimlerin Avustralya’da yapıldığını da laflarına ilave eden Erdil Yaşaroğlu, filmde başka Türk oyuncuların da olduğunu söyledi: “Projede benim dışında 3-4 çok iyi Türk oyuncu da var. Ama benim açıklamam doğru olmaz. Üretim, önümüzdeki hafta Cannes Film Şenliği’nde prömiyer yapacak. O zaman görürsünüz.”

SAKLILIK KONTRATI VAR!

Filmdeki tüm sahnelerinin başrol oyuncusu Tilda Swinton ile olduğunu belirten ünlü karikatürist, “Hollywood projesi olduğu için 7-8 sayfalık saklılık kontratı imza attım. O surattan daha fazla bilgi veremiyorum. Ama bu proje için 2 yıldır çalışıyoruz” açıklamasını yaptı.

İlk oyunculuğu Hollywoodda Erdil Yaşaroğlunun büyük heyecanı...

OYUNCULUK HAYALİM DEĞİL

Oyunculuk yapmanın hiçbir zaman hayali olmadığını itiraf eden Erdil Yaşaroğlu, “Hiç benim hayalim değildi böyle bir şey yapmak ama çok hoş bir hayalmiş. Çok neşe aldım, çok eğlendim ama çok da çalıştım” dedi.