İlker Kaleli'nin son bestesi Sıla’nın albümünde

İlker Kaleli'nin son bestesi Sıla’nın albümünde

Ünlü oyuncu İlker Kaleli, müzik becerisiyle dikkatleri üzerine sürüklüyor. Piyano ve gitar çalan oyuncu, sevgilisi Sıla’nın yeni albümündeki bir şarkının da bestesine imzalaydı.

Sıla’nın yeni albümünde bestekar olarak imzasını attığı bir şarkıyla yer alan ünlü oyuncu İlker Kaleli’nin 7 yaşında piyano, 13 yaşında gitar çalmayı kendiliğindene bildiği ortaya çıktı! Sıla, sevgilisi İlker Kaleli’nin bestelediği “Metelik” isimli şarkıya laf yazarak, yeni albümü “Şarkıcı”da yayınladı.

İlker Kalelinin son bestesi Sıla’nın albümünde

Albümde büyük alkış toplayan ve çok dinlenenler arasında yer alan bestesiyle dikkat toplayan İlker Kaleli’nin müzik mahareti gündeme geldi.
Oyuncu, daha evvel de başrollerini oynadığı “Silsile” filminin soundtrack’inde söylediği ve “Dip” dizisinin jeneriği için yazdığı şarkılarla profesyonel müzik çalışmalarında yer aldı. “Poyraz Karayel” dizisinde söylediği şarkıları YouTube’da milyonlarca izlenmeye erişmişti.

İlker Kalelinin son bestesi Sıla’nın albümünde
İlker Kaleli ve Sıla’nın aşkları geçtimiz yaz başlamıştı.

Kaleli, “Hoca” dizisine kadar oyunculuk projelerine piyano ve armoni eğitimini geliştirmek için bir vakit ara vermiş, o çalışma yarıyılının meyvesini sürüklediği bir piyano performansı videosuyla ortaya koymuştu. Bu arada İlker Kaleli’nin son yarıyılda en az 10 şarkı daha yazdığını duydum.

Büyük ödüle aday

Thanx Mimarlık, dünyaca ünlü mimar Stephane Dupoux ile beraber 2021’de yaşama geçirdikleri “Atelier di Carne” projesiyle dünyanın en prestijli mimari tasarım ödüllerinden biri olan “Restaurants & Bar Design Awards”a aday gösterildi.

İlker Kalelinin son bestesi Sıla’nın albümünde

Dupoux Design Stephane Dupoux ve SBE Miami’nin İdare Heyeti Başkanı Sami Kohen, Bodrum Mandarin Oriental Otel’in içinde hizmet veren lokantanın mimari tasarım ve uygulamasında, pek çok zaferli projeye imza atan Zeynep Yılmaz’ın kurucusu olduğu Thanx Mimarlık ile çalışmayı seçim etmişti. 65 ülkeden en iyi tasarımcıların aday olduğu “Restaurant & Bar Design Awards”ın kazananları eylül ayında açıklanacak. Ödül merasimi ise ekim ayında Londra’da asıllaştırılacak.

İlker Kalelinin son bestesi Sıla’nın albümünde

Babalarıyla tatilde

Daha Önceki Galatasaray idareyicisi işadamı Emir Sarıgül’nam kızlarına olan düşkünlüğü herkes tarafını öğrenilir...

İlker Kalelinin son bestesi Sıla’nın albümünde

MEF Mektepleri’nda okuyan Ayşenaz ve Azra Sarıgül, mekteplerin kapanmasıyla beraber ilk olarak babalarıyla tatile çıktı. Tekneyle çıktıkları seyahatin ilk durağı D-Maris’in koyu oldu. Oldukça neşeli zaman geçiren Emir Sarıgül ve kızları, tatilden o anları Instagram hesabında paylaştı.

Anlamlı iş birliği

Türk Kanser Derneği İdare Heyeti Başkanı Burak Duruman ve BP Muayenehane Kurucusu Prof. Dr. Berrin Pehlivan, “Hasta Olmamak gerçekten muhtemel” diyerek fertlerin genlerini tanımalarını ve hastalıklara karşı ihtiyat almalarını sağlayan bir farkındalık iş birliğine imza atıyor.

İlker Kalelinin son bestesi Sıla’nın albümünde

Yapılan iş birliğini BP Muayenehane’te tertip edilen tanıtım ile duyuran Burak Duruman ve Prof. Dr. Berrin Pehlivan, daha çok insanı hastalıkla tanışmadan genetik testlerin dayanağıyla genlerinin liderliğine inanmaya davet etti.

Evlendiler

Toplumun ünlü adı Aslı Sipahi, yaşamını Trabzonlu işadamı Ali Hacısüleymanoğlu ile birleştirdi. 10 aydır beraber olan çift, Beykoz Belediyesi’nin nikâh salonunda aile arasında yapılan bir merasimle dünya evine girdi. Ben de çifte ömür boyu mutluluklar diliyorum...

İlker Kalelinin son bestesi Sıla’nın albümünde