İnanılmaz görüntü: Ölümle burun buruna... Selfie çekerken üzerlerine yıldırım düştü!

İnanılmaz görüntü: Ölümle burun buruna... Selfie çekerken üzerlerine yıldırım düştü!

İngiltere bir zamandır ülkeyi tutsak alan ve su baskınlarına neden olan şiddetli yağışlara teslim oldu. Surrey'de yaşanan bir vaka ise dinleyenlerin sanki minik dilini yutmasına neden oldu.…

İngiltere son birkaç gündür şiddetli yağışlara teslim olmuş gidişatta. Ülkenin bir hayli şehrinde tesirli olan yağışlar su baskınlarına neden olup yurttaşların yaşamını kâbusa çevirirken Surrey'de yaşanan akılalmaz vaka bir anda ülke gündemine oturdu ve sosyal medyadan dağılarak manşetlere de taşınmış oldu.

Surrey'de yaşayan Rachel, Isobel and Andrew Jobson isimli üç kardeş kasklarını ve özel elbiselerini giyerek bisikletle dolaşmak üzere yola çıktıklarında başlarına geleceklerden haberleri yoktu.

Üç kardeş yola çıkarken yağmura aldırmamışlardı zira kendilerini ıslanmaktan gözetecek kıyafetleri ve güvenlik donanımları bütün bütününe yerindeydi. Ancak bir mola verip soluklanmak isteyince olanlar oldu!

İnanılmaz görüntü: Ölümle burun buruna... Selfie çekerken üzerlerine yıldırım düştüKardeşler üzerlerine yıldırım düşmeden birkaç dakika evvel böyle poz verdi

Yolda yağmur çok şiddetlenince durmak zorunda kalan ve bir ağacın altına sığınan kardeşler bu anı ebedileştirmek istediler ve başlarında kasklarıyla  tebessümerek poz verdiler. Bu resimden sonra bir de 'yağmurda mahsur kaldık' ibaresi ve dramatik surat emoji'siyle paylaşmak için bir poz daha sürüklemek istediler. Selfie sürüklemek için telefonun kamerasını kendilerine çevirdiler ve her şey o anda hakikatleşti.

Selfie'yi sürüklemek için tuşa bastıkları anda üzerlerine yıldırım düşen kardeşler sanki bir mucize yapıtı vefattan kurtuldular. Yalnızca bedenlerinin bazı bölgelerinde yanıklarla vakadan kurtulan kardeşler telefonlarına baktıklarında daha afalladılar. Zira yıldırım düşmesine karşın telefon hasar görmemişti ve istedikleri resmi çekmişlerdi.

Ancak bütün o anda sürüklemeyi muvaffak oldukları resim sanki bir fobi filmi sahnesini anımsıyordu.

Kardeşler vaka anından sonra vaka yerine gelen sağlık görevlileri tarafından sağlık kurumuna götürüldü ve hafif yanıkları hemen rehabilitasyon edildi. BBC'de yer alan habere göre kader yapıtı vefattan dönen Rachel, Isobel ve Andrew Jobson kardeşler yaşadıkları bu mucize gibi hadiseyi sağlık kurumunda verdikleri poz ile bir kere daha ebedileştirdi. Bu kere üçü de resimde tebessümüyordu...

İnanılmaz görüntü: Ölümle burun buruna... Selfie çekerken üzerlerine yıldırım düştü

: İlginize Sürükleyebilir Kahreden görüntü! Valilik'ten açıklama geldi...Bir ilçe ona ağlıyor! Gizem acısı...İşte en kısmetsiz yaş grubu!