İstanbul Çekmeköy'de korkunç kaza! Demir çubuklar otomobile saplandı, 3 kişi ölümden döndü

İstanbul Çekmeköy'de korkunç kaza! Demir çubuklar otomobile saplandı, 3 kişi ölümden döndü

İstanbul Çekmeköy'de kamyonetin üzerinde bulunan demir çubuklar, önünde giden arabaya girdi. Demir çubuklar arka sırçadan arabanın içine girerken, sürücü Furkan K. ile 2 arkadaşı sihirk tehlike…

Kaza, Çekmeköy Taşdelen Mahallesi'nde dün yaşandı. Sokak üzerinde Murat Akkaya'nın kullandığı kamyonetin üzerinde bulunan demir çubuklar, önünde giden Furkan K.'nın kullandığı arabanın üzerine düştü. Demir çubuklar arka sırçadan arabanın içine girerken, sürücü Furkan K. ile 2 arkadaşı sihirk tehlike atlattı. Otomobildeki 3 kişi kazayı yara almadan atlattı.

İstanbul Çekmeköyde korkunç kaza Demir çubuklar otomobile saplandı, 3 kişi ölümden döndü

 "CANA GELECEĞİNE MÜLKE GELSİN"

Yaşanan kazayı anlatan arabanın sürücüsü Furkan K., "Taşdelen'den gelirken burada bir vasıta çıkacaktı. O vasıtaya yol vermek için durdum. Arkamdan da demir yüklü araba süratle geldiği için duramadı. Ani fren yapınca demirler arabanın üzerine düştü. Allah'a şükürler olsun canda bir şey yok. Cana geleceğine mülke gelsin. Demirler sağdan girseydi, Allah korusun arkadaşıma hasar verebilirdi. Ama soldan girdiği için bir şey olmadı. Ayrıca bütün sırçadan girmedi. Neyse ki otomobilin üzerine düştü. Her zaman önlemli olmak gerekli. Bağlasa onu daha iyiydi" dedi.