İstanbul'da 8 ilçede uyuşturucu operasyonu! Gözaltılar var...

İstanbul'da 8 ilçede uyuşturucu operasyonu! Gözaltılar var...

İstanbul'da 8 ilçede torbacı olarak deyim edilen uyuşturucu satıcılarına müteveccih eş zamanlı harekât tertip edildi. 35 adrese tertip edilen baskınlarda çok rakamda kuşkulu nezaretine alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Kabahatlerle Çaba Şube Müdürlüğü takımları, yapılan teknik ve fiziki takibin ardından bugün sabah saat 06.00'da 8 ilçede evvelden tanımlanan 35 adrese eş zamanlı harekât tertip etti. Baskınlarda çok rakamda kuşkulu nezaretine alındı. Adreslerde yapılan aramalarda uyuşturucu ele geçirildi. İşleme, özel harekat polisi, polis helikopteri, narkotik şube takımları, narkotik köpeği ve ilçe emniyet müdürlüğü takımları destek verdi.

İstanbulda 8 ilçede uyuşturucu operasyonu Gözaltılar var...

Öte yandan, Fatih Karagümrük Semti Kuruçınar Sokak'ta bulunan gecekonduya tertip edilen işlemde 1 kuşkulu nezaretine alındı. Yeniden Fatih Zeyrek Semti Tezgâhçılar Sokak'ta 3 katlı binanın 1. katına ve Bahçelievler Hürriyet Semti Gülnihal Sokak'ta bulunan bir apartmanın 2. katı olmak üzere 3 ayrı adrese baskın tertip etti.

Harekât anları kameralara yansırken, baskınlarda nezaretine alınan çok rakamda kuşkulu denetlenmek üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

: İlginize Sürükleyebilir Aşısı yok... İlk kurban 12 yaşında! Korona bitmeden yeni salgınTwitter birbirine girdi! Açıklamaları ortalığı karıştırdı... Hekim mi değil mi?214 kuşkuluya nezaret kararı! Aralarında Semih Terzi'nin oğlu da var