İstanbul'da banka şubesinde büyük panik! Bıçakla içeri gererek tehditler savurdu

İstanbul'da banka şubesinde büyük panik! Bıçakla içeri gererek tehditler savurdu

İstanbul Beyoğlu'nda bir banka şubesine elinde bıçakla girerek tehditler savuran saldırgan, banka önünde teftiş yapan trafik polislerince tesirsiz hale getirildi. 

Vaka, dün saat 16.00 sıralarında Beyoğlu Taksim'de alana geldi. Edinilen bilgiye göre, adı bilinemeyen bir şahıs Taksim Meydanı'ndan yürüyerek Cumhuriyet Caddesi'ndeki banka şubesinin önüne geldi. Elindeki bıçakla içeriye giren şahıs güvenlik misyonlusunu karşısında buldu. Bir zaman güvenlik misyonlusu ile itiş kakış yaşayan saldırgan, çalışanlara tehditler savurdu. O sırada banka şubesinin önünde teftiş yapan trafik polisleri hadiseyi görerek içeriye girdi.

İtiş Kakış sırasında elinden yaralanan saldırgan trafik polislerince kısa müddette tesirsiz hale getirildi. Madde bağımlısı olduğu iddia edilen şahıs vaka yerine gelen ambulansla etraftaki bir sağlık kurumuna götürüldü. 

İstanbulda banka şubesinde büyük panik Bıçakla içeri gererek tehditler savurdu

"HEMEN TESİRSİZ HALE GETİRDİLER"

Görgü şahidi Mehmet Erdoğdu "Tatlıcının orada bir bireyin elinde bıçak vardı. Ya uyuşturucu almıştı ya da içkiliydi. Bankanın önüne geldi. Güvenliğe saldırdı. Bir zaman boğuştular. Eli de kesildi. Sonra polisler geldi. Kimseye bir hasar veremedi. Hemen tesirsiz hale getirdiler." dedi