İstanbul'da vatandaşların üst geçit çilesi: Survivor gibi...

İstanbul'da vatandaşların üst geçit çilesi: Survivor gibi...

İstanbul Esenyurt'ta bulunan Saadetdere metrobüs durağı üst geçidinde yurttaşlar yağmur suyu birikintileri suratından güç anlar yaşıyor. Metrobüse binmek için fobiliklere tutunarak gitmeye çalışanlardan…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan ihtarların ardından İstanbul, yağışlı havanın tesiri altına girdi. Yağmur sebebi ile bir hayli noktada negatiflik yaşanırken, Esenyurt'ta bulunan Saadetdere metrobüs durağı üst geçidi su ve balçık altında kaldı. Sabah metrobüsü kullanmak isteyenler büyük güçlüklerle yollarına devam edebildi. Suya ve balçığa girmeden yürümek isteyenler, üst geçidin fobiliklerine tutunarak karşıya geçmeye çalıştı.

İstanbulda vatandaşların üst geçit çilesi: Survivor gibi...

"MAYMUN GİBİ TUTUNARAK GİDİYORUZ"

Metrobüse binmek için fobiliklere tutunarak gitmeye çalışanlardan biri, "Buradaki köprü artık son zamanlarını yaşıyor. Ben burada ne zaman çalışma yapacaklar diye bekliyorum. Çok şükür bu hafta bir çalışma yapmaya başladılar ama gidişat ortada. Basmakalıpta hafta sonu kısıtlamalarında yurttaş burayı kullanmıyorken çalışsalardı tamamlayacakları işti. Şu anda yurttaşların hali ortada. Survivor başka bir deyişle gördüğün gibi. Maymun gibi tutunarak gidiyoruz" dedi.

İstanbulda vatandaşların üst geçit çilesi: Survivor gibi...