İstanbul'un göbeğinde inanılmaz olay! Boşanma aşamasındaki eşini taksiye bindirip kaçırdı

İstanbul'un göbeğinde inanılmaz olay! Boşanma aşamasındaki eşini taksiye bindirip kaçırdı

Şişli'de bir çocuk annesi Şilan Topal, boşanma safhasında olduğu eşi Mithat Topal tarafından babasının evinin önünden güçle taksiye bindirilerek kaçırıldı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

22 yaşındaki bir çocuk annesi Şilan Topal, şiddet uyguladığı mazeretiyle 7 sene evvel evlendiği Mithat Topal'a boşanma davası açtı. Dava 9 aydır sürerken Şilan Topal çocuğuyla beraber Şişli'de oturan baba evine taşındı.

İstanbulun göbeğinde inanılmaz olay Boşanma aşamasındaki eşini taksiye bindirip kaçırdı

GÜÇLE TAKSİYE BİNDİRİP KAÇIRDI!

İddiaya göre Mithat Topal, 2 ay evvel duruşma kararıyla çocuğunu görmeye gittiğinde çocuğunu kaçırdı. Dün akşam saatlerinde ise Mithat Topal bir taksiye binerek Şişli Mahmut Şevket Paşa Mahallesi'ndeki konutlarının önünde oturan Şilan Topal'ın yanına gitti. Mithat Topal, kolundan tutarak Şilan Topal'ı güçle taksiye bindirip kaçırdı. Etraftakilerin ihbarıyla olay yerine polis ekibi sevk edildi. Etraftaki güvenlik kameralarını araştıran polis ekipleri olayla alakalı çalışma başlattı.

İstanbulun göbeğinde inanılmaz olay Boşanma aşamasındaki eşini taksiye bindirip kaçırdı

Şilan Topal'ın babası Abdülhamit Narman, "9 aydır bizim yanımızdaydı. Kapının önünden taksiyle gelmiş almış, götürmüş. Bıçak ve silahla gelmiş, kızımı kaçırdı. Karakola gittik, sabah 4'e kadar bekledik, bir haber alamadık. Sabah ve öğlen tekerrür gittik, yeniden haber alamdık. Bir çocuk var. İki ay evvel çocuğu göreöğrenmek için duruşmaya gitti. Çocuğu kaçırdı ve iki aydır götürmedi. 'Birkaç gün yanımda kalsın geri götüreceğim' dedi ama götürmedi. Sonra geldi ve kızımı kaçırdı. Daha evvel uzaklaştırma kararı alınmış, kelepçe takılmış. Bu adamın 30 dosyası var. Nasıl tutulmuyor öğrenemiyoruz." dedi.

İstanbulun göbeğinde inanılmaz olay Boşanma aşamasındaki eşini taksiye bindirip kaçırdı

"BAĞIRDIK, ÇAĞIRDIK AMA FAYDASI YOK"

Şilan Topal'ın yengesi ise "Kaç yıldır bu böyle sürüklüyor. Öldürsünler mi? Artık yeter. Öldürüldükten sonra fayda etmiyor. Öldürüldükten sonra değil, şimdi ehemmiyetli. Minicik yaşta evlendi. Kaç yıldır şikayet ediyor. Artık insan dayanamıyor. Biz Küçükçekmece'deydik. Dün akşamdan beri hiç yatmadık. Kadın istemiyor. 'Boşanmak istiyorum' diyor. Dayanamıyor kadın artık." diye konuştu.

Şilan Topal kaçırıldığı sırada yanında olan Hediye Özçelik "Dün burada oturuyorduk. Birden bire araba geldi ve durdu. Kız içeriye kaçtı. Geldi, güçle arabaya koydu. Ben peşinden gittim ama beceremedim. Bağırdık, çağırdık ama faydası yok. Babası 'gel konuta' demişti o da azıcık oturmak istediğini söyledi. Sonra araba geldi, güçle götürdü. Zati kamera kayıtlarında hepsi var" biçiminde konuştu.

: İlginize Sürükleyebilir Takdir kazanmasının tek yolu para mara düşünmeden istifayı basmasıdırİstanbul'un göbeğinde akılalmaz olay! Her şey saniyeler içinde olduMilyonlarca çalışanı doğrudan ilgilendiren PCR testi sualleri cevap buldu