İşte Merve Dizdar'ın annesi!

İşte Merve Dizdar'ın annesi!

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler...

Anne-kız pozu

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, annesi Yıldız Dizdar’a sarılarak poz verdiği anları Instagram hesabının Öykü kısmında paylaştı. Oyuncunun hayranları anne-kıza “Aman nazar dokunmasın” yorumları yaptı.

Sürpriz buluşma

İşadamı Önder Öztarhan ile oyuncu Hikaye Karayel’in ikizi Ezgi Karayel, Arnavutköy’de görüntülendi. Bir mekanda kahve içen çift, koyu sohbete daldı. İkili nesnele böyle yansıdı. Behlül AYDIN

İşte Merve Dizdarın annesi

Yeni sene rutinim başlıyor

Geçtiğimiz aylarda radikal bir kararla Bali’ye yerleşen Irmak Ünal, yeni yaşamından pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. 2 çocuk annesi olan Ünal, evvelki gün ayna selfie’sini hayranlarının alkışına şu anekdotla sundu: “Yeni sene rutinim başlıyor. Kendime yeni bir program yaptım. Kardio, grup derslerim, stretching, meditasyon ve yoga. Çok coşku verici.”

İşte Merve Dizdarın annesi

Sürpriz kutlama

Hakan Ural, 1 Ocak olan doğum gününü gecikmeli olarak kutladı. Kızları Melissa ve Gisela’nın sürpriziyle afallamışlık yaşayan Ural, o anları sosyal medyada paylaştı. Ural, İngilizce “Mutlu seneler en iyi baba” yazılı pastasındaki mumları üfledi. Kutlamada Melisa Ural’ın sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu da yer aldı.

İşte Merve Dizdarın annesi

Açılışa Ebru gidecekti

Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde Sevim Alan’ın Ataşehir’de hizmete giren hoşluk merkezinin açılışına katılmıştı. O açılışa Ersoy yerine gerçeğinde Ebru Yaşar’ın katılacağı ortaya çıktı.

Ebru Yaşar’ın geçirdiği uğursuz kaza neticeyi diz kapağını kırması, tasarıları suya düşürdü. Operasyon olan Ebru Yaşar açılışa katılamayınca yerine Bülent Ersoy ile uyuşma yapıldığı bilindi. Ersoy açılışta nar kırarken nesnele yansımıştı...

İşte Merve Dizdarın annesi

İlber Öğretmen’dan dans

Prof. Dr. İlber Ortaylı, D&R’ın Tümörle’da yer alan Bamboo AVM’deki mağazasının açılışına katıldı. Ortaylı, açılış faalliğine dansıyla damga vurdu. Aylin isimli dostuyla dans eden ünlü tarihçi açılışa katılanlar tarafından büyük beğeni aldı. Prof. Dr. İlber Ortaylı tarihten kültüre, gastronomiden sanata kadar geniş bir perspektifte Tümörle üzerine misafirlerle neşeli bir sohbet reelleştirdi.

İşte Merve Dizdarın annesi

Haftaya böyle giriş yaptı

Ece Gürsel, Miami tatilden daha önceki resimlerini sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Gürsel, sahilde zıpladığı pozunun altına şu anekdotu yazdı: “Pazartesiye İstanbul’da aynen böyle giriş yapmışımdır. Ayrıca ne kadar yükseğe atlar ki daha önceki bir basketbolcu. Azamiye. Her işte. Beklemede kalın. Geliyor gelmekte olan.”

İşte Merve Dizdarın annesi