İtalya'da akılalmaz olay: 5 milyon lira çıkan kazı-kazanı alıp kaçan bayi işletmecisi böyle yakalandı!

İtalya'da akılalmaz olay: 5 milyon lira çıkan kazı-kazanı alıp kaçan bayi işletmecisi böyle yakalandı!

Üns oyunları tüm dünyada milyonlarca insan tarafından oynanıyor ve insanların hayallerini süslüyor. İtalya da bu ülkelerden bir tanesi. Bir kazı-kazan bayisinin yaptığı akılalmaz şey ise dinleyenleri

İtalya'da bir bayi işletmecisi, 500 bin euro takribî 5 milyon lira ikramiye çıkan kazı-kazan biletini sahibinden alarak kaçtı. İki gnamdır aranan bayi işletmecisi, yurt dışına kaçmaya çalışırken havalimanını tutuldu.

Napoli'de geçen Cuma gşanı 70'li yaşlardaki bir kadın, ikramiye çıkan kazı-kazan biletini onaylatmak için bileti satın aldığı bayiye gitti.

İtalyan basınına göre, bayi çalışanlarından biri, bileti onaylattıktan sonra şirketçiye de gösterdi. Bayiyi işleten G.S. ise bileti alarak cebine koydu ve süratle motosikletine binerek kaçtı.

İkramiyeyi kazanan kadının güvenlik güçlerine haber vermesinin arından biletin bloke edilmesi için operasyon başlatıldı.

İtalyada akılalmaz olay: 5 milyon lira çıkan kazı-kazanı alıp kaçan bayi işletmecisi böyle yakalandı

İki gnamdır aranan 57 yaşındaki bayi işletmecisi G.S. bugün ülkeyi terk etmek üzereyken yakalandı. G.S.'nin Roma'daki Fiumicino Havalimanı'nda, Kanarya Adaları'ndan Fuerteventura'ya gitmek üzereyken durdurulduğu açıklandı.

İkramiye kazanan bilet ise G.S.'nin üzerinde bulunamadı. Bileti arama çalışmaları sürerken G.S. hakkında hırsızlık iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu.

Yurt dışına çıkışına izin verilmeyen bayi işletmecisi şu evrede hapsedilmedi. Ancak tütün mahsullerinin yanı sıra piyango biletleri de satan bayisinin ruhsatının iptal edilmesi üzerinde duruluyor.

İkramiyeyi kazanan yaşlı kadınınsa orijinal bilet bulunmazsa 500 bin euro'yu alıp alamayacağı netlik kazanmadı.

: İlginizi Çekebilir Surat surata eğitim mesajı: Erdoğan'dan aşı çağrısıKripto hesap buğulaştı! Yaşamının şokunu yaşadı: Dudak uçuklatan bir paraİçişleri’nden Afgan göçmen açıklaması