İtinayla kapak yapılır

İtinayla kapak yapılır

Aleyna Tilki, “Take It Or Leave It” şarkısı ve klibine müteveccih tenkitlere cevap verdi.

Evvelki gün Çatalca’da reelleşen ‘Hayatpark Yaza Merhaba’ partisinde konser veren Aleyna Tilki, sahne evveli sualleri cevapladı. Genç popçu, İngilizce şarkısının dünya çapında ses getirdiğini söyledi:

“Şarkım 80 ülkede listeye girdi. Equal Global’de ilk Türk kadın şarkıcı olarak listeye girdim, daha ne diyebilirim ki? Tenkitlere kapak olsun. İtinayla kapak yapılır! Son 30 senede dünyada benim tuttuğum galibiyete erişen başka Türk sanatçı yok. Ben bu zaferle öteki gençlere kapı açtım reelinde.”

İtinayla kapak yapılır

Star doğunca...

Aleyna Tilki, klibi için yapılan tenkitler andırdırılınca şöyle dedi: “Evet, çok negatif tenkit var ama bir o kadar da usu başında yorumda bulunanlar var. Ben alışığım bu gidişata. İlkokulda bile böyleydi, hep söylentimi çıkarırlardı. Star doğunca böyle şeyler olabiliyor.”

ALEYNA DİNLEMESİN!

Demet Akalın, Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarında şarkısı “Kulüp” eşliğinde eğlenen taraftarın görüntülerini sosyal medyada “Dünya çapında cümbüş böyle olur, hatta daha iyisi” anekdotuyla paylaştı.

Bir takipçisi ünlü şarkıcıya “Telif at, izinsiz yayın diye yasakla bu videoyu, kral olursun” dedi.

İtinayla kapak yapılır

Akalın, takipçisine verdiği cevapla Aleyna Tilki’ye söz attı: “Adamlar beni dünya starı yapacak şaka mısın? Aleyna dinlemesin hayal kuruyor ama ben oturduğum yerden FIFA’dayım. Neymiş ehemmiyetli olan; don değil şarkıymış.”

Demet Akalın daha evvel de Aleyna Tilki için “Dünya starı olacağını söylüyordu. Yazık bak, çocuk dizisinde oynuyor. Artık kızım Hira dahi izlemiyor onun dizisini” demişti.

İthal kutlama değil Anadolu ananeyi!Hürriyet LogoHürriyet.com.tr