İzmir'de kısıtlamada kanlı eğlence! Ölü ve yaralılar var

İzmir'de kısıtlamada kanlı eğlence! Ölü ve yaralılar var

İzmir'de caddeye çıkma kısıtlamasının uygulandığı saatlerde bir gece kulübünde iki grup arasında silahlı ve bıçaklı kavga çıktı. Kavgada 1 şahıs yaşamını kaybederken 2'si ağır olmak üzere 6…

Vaka, saat 03.30 sıralarında İsmet Kaptan Semti 1374 caddedeki bir gece kulübünde alana geldi. İddiaya göre, caddeye çıkma kısıtlamasının uygulandığı saatte sarih olan gece kulübünde, iki grup arasında küfür sebebiyle laflı münakaşa başladı. Gerginliğin çoğalmasıyla gece kulübü içerisinde başlayan münakaşada, taraflar birbirine bıçak, silah ve sırça parçaları ile saldırdı. Alana gelen hadisede, Sinan Al, Uğur Ç., Can K., Fırat D., Abdullah A., Serdar Ç. ve Mehmet K. bedeninin muhtelif yerlerinden yaralandı. Hadiseyi gören etraftaki yurttaşlar, gidişatı sıhhat ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine vaka yerine çok rakamda sıhhat ve polis ekibi sevk edildi. Sıhhat takımlarının yaptığı hakimiyette, münakaşada 7 bıçak yarası aldığı bilinen Sinan Al'ın vaka yerinde hayatını yitirdiği tanımlandı. Öte yandan, göğsüne ve sırtına aldığı bıçak darbeleri ile ağır yaralanan Uğur Ç. ambulansla Sıhhat Bilimleri Üniversitesi SBÜ Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi'ne, sırtından bıçaklanan Can K. ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Sağlık Kurumularda rehabilitasyon gören Can K. ile Uğur Ç.'nin hayati riskinin olduğu bilindi.

Hadisede ayağından silah ile vurulan Serdar Ç. ve bıçakla yaralanan Abdullah A. ile Fırat D. ise Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. 3 yaralının sıhhat gidişatının iyi olduğu bilinirken, polis ekipleri hadiseye karıştığı tanımlanan S.A. ve D.K.'yi denetlemek üzere nezaretine alarak Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Ofis Amirliği'ne götürdü. Vaka sonrasında tartışmanın başladığı gece kulübünde ve etrafında, Vaka Yeri Analiz ve Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü takımları geniş çaplı bir analizde bulundu. Sinan Al'ın cansız vücudu, savcının analizinin ardından cenaze taşıtı ile otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Ktümörümü morguna kaldırıldı.

VAKA ANI TEHLİKESİZK KAMERASINDA

Öte yandan, Sinan Al'ın yaşamını kaybettiği, 2'sinin ağır olmak üzere 6 bireyin yaralandığı kanlı gecede, tartışmanın bir kısmı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, bedenine 7 bıçak darbesi aldıktan sonra yaşamını kaybeden Sinan Al'ın son saniyeleri görülüyor. Sinan Al, aldığı bıçak darbeleri sonrasında yere yığılırken, arkadan gelen bir şahıs silah ile etraftakilere ateş açıyor.

İzmirde kısıtlamada kanlı eğlence Ölü ve yaralılar var