İzmir'de korku dolu anlar! Alev alev yandı... Yaralılar var

İzmir'de korku dolu anlar! Alev alev yandı... Yaralılar var

İzmir'in Bornova ilçesinde 2 yolcu minibüsü çarpışırken 6 kişi yaralandı. Kazayla birlikte alev alan minibüsler, kullanılmaz hale geldi.

Kaza, saat 09.00 sıralarında, Kemalpaşa Semti 7056 Sokak’ta meydana geldi. Gültepe-Pınarbaşı hattında çalışan B.D. yönetimindeki 35 M 9330 plakalı minibüsle, Pınarbaşı-Eskiçamlık hattında yolcu taşıyan T.K yönetimindeki 35 M 8841 plakalı minibüs, sokak kesişiminde çarpıştı. Minibüslerden bkocaman alev aldı. Alevler kısa müddette büyüyerek değişik minibüse de atladı. Yolculardan bazıları kendi imkanlarıyla çıkarken, bazıları ise çevredekilerin çabasıyla tahliye edildi.

İzmirde korku dolu anlar Alev alev yandı... Yaralılar var

İhbar üzerine kaza yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri hoşlank edildi. Yaralanan minibüs sürücüleri B.D. ve T.K. ile yolcular H.M., Suriye uyruklu Y.M., M.L. ve M.H.H. ambulanslarla etraf sağlık kurumulara kaldırılarak tedaviye alındı. Yaralıların sağlık vaziyetlerinin iyi olduğu bildirildi.

İtfaiye ekiplerin müdahalesi neticeyi yangın söndürüldü. Yangında minibüsler tamamen kullanılmaz hale gelirken, yakındaki elektrik direkleri de hasar gördü.

Bu arada minibüslerin yandığı anlar, yurttaşlar tarafından görüntülendi.

İzmirde korku dolu anlar Alev alev yandı... Yaralılar var