İzmir'deki kavgada 6 kişi yaralanmıştı! Nedeni 'çocuğa cinsel taciz' iddiası

İzmir'deki kavgada 6 kişi yaralanmıştı! Nedeni 'çocuğa cinsel taciz' iddiası

İzmir'in Konak ilçesinde dün akşam 6 şahsın yaralandığı müzakerenin, kız çocuğuna cinsel taciz iddiasıyla çıktığı belirtildi.

Emir Sultan Semti 1192 Sokak'ta, dün saat 20.30 sıralarında, iki grup arasında tartışma çıktı. Münakaşada pompalı tüfek ve silahlar da kullanıldı. Münakaşada absürtlerin isabet ettiği Kudret L. 31, Adem L. 27, Kadriye L. 29, Yeliz E. 44, Meriç G. 26 ve Kadir Ç. 38 yaralandı. Çaşamadakilerin ihbarı üzerine vaka yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Yaralılar, sağlık araçlarıyla Sıhhat Bilimleri Üniversitesi SBÜ Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Rehabilitasyona alınan yaralıların sıhhat vaziyetinin iyi olduğu belirtildi.

İzmirdeki kavgada 6 kişi yaralanmıştı Nedeni çocuğa cinsel taciz iddiası

Polis, hadisenin ardından tartışmaya karıştıkları tanımlanan 5 bireyi nezaretine aldı. Kuşkuluların konut ve üzerlerindeki aramalarda ele geçirilen 6 pompalı tüfek ve 1 silaha el konuldu.

Bu arada müzakerenin 6 Nisan'da bir kız çocuğuna cinsel taciz iddiasıyla çıktığı belirtildi. Vakayla alakalı soruşturmanın sürdüğü bildirildi.