İzzet Yıldızhan çok konuşulacak açıklama: Külotla sahneye çıkmayın!

İzzet Yıldızhan çok konuşulacak açıklama: Külotla sahneye çıkmayın!

İzzet Yıldızhan, konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Hadise, Hande Yener ve Gülşen gibi ünlü adları tenkit etti. Şarkıcı, “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” dedi. Yıldızhan'ın

İzzet Yıldızhan, evvelki gün Etiler’de nesnele yansıdı. İşlerinden dolayı İstanbul, Ankara ve İzmir arası mekik dokuyan Yıldızhan, yakın zamanda stüdyoya gireceğini de belirtti: “Ben bu piyasaya gereklim. İyi solistlerin bu işi vazgeçmemesi gerekli. Sanatımda mütevazı olamam.”

AİLEM KIRMIZI ÇİZGİM

“Kızlarım flört edemez” açıklamasıyla tenkit oklarının hedefi olan Yıldızhan, “Bine yakın şahsa dava açtım. Benim ailem kırmızı çizgimdir. Kim ne düşünüyorsa düşünsün” dedi.

Hadise, Hande Yener ve Gülşen gibi ünlü adların sahnede giydiği iddialı kostümleri de tenkit eten İzzet Yıldızhan, şunları söyledi:

“Her sanatçının yaşam şekli var, saygı dinlerim ama şu da öğrenilmeli ki burası Türkiye. Herkes bu cemiyete göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz oranla da olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz.”

EN ÇOK DA BUNA GÜLÜYORUM

İzzet Yıldızhan'ın açıklamalarının ardından Hande Yener sosyal medya hesabından bir ileti paylaştı. Yener'in paylaşımında Yıldızhan'ı hedef aldığı iddia edildi.

"Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de sınayıp sınayıp bir şey olamayanlar... En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google'a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri"

FLÖRT AÇIKLAMASI TEPKİ SÜRÜKLEMİŞTİ! 

Katıldığı bir programda “kızlarımın eş seçme talihi yok! Flörte karşıyım…” laflarıyla tepki sürükleyen İzzet Yıldızhan şunları söylemişti;

" Onların bir eş seçme talihi yok. Karşıma eş getirme talihi yok. Ben seçmeyeceğim natürel ki, kesinlikle aileler görüşür. Bu böyle öğrenilir. Benim kızım öyle flört filan yaşayamaz. 'Bombaysa al söylüyorum...' Ben böyle doğru buluyorum. Birbirlerini tanıyacaklar natürel ama flörtün bir hududu vardır. Benim de hududum var. Ailelerin himayesinde natürel ki birbirlerini tanıyacaklar. Flört edilmemeli. Zira gençlik yanılgı yapıyor. Ondan sonra konutlulukları bitiyor. Flörtte her şey yaşanmamalı netlikle... Masumane olmalı, sevgi korunmalı. Konutluluğa kadar korunmalı o sevgi. Ben masumluğun korunması gerektiğine inanıyorum. Geçmişe bakalım, konutluluklara bakın...Boşanmalar böyle miydi? çok azdı... Zira masumane konutlulukların, ailelerin birbiriyle masumane tanışmaların ve konutlulukların bir ömür sürdüğü"

Gözden KaçmasınAlişan: Oryantalden daha rahat giyinenler var#ALİŞAN#DİDEM KINALIAlişan: Oryantalden daha rahat giyinenler varHürriyet LogoHürriyet.com.tr

KİM BENİ NASIL BAKARSA BAKSIN...

"Aynı konutta bir kızla erkeğin yaşaması... Kim beni nasıl bakarsa baksın hiç umurumda değil! Yok entelmiş, dantelmiş asla! karşıyım böyle bir şeye... Bir kızın bir erkekle aynı konutta yaşaması... Kızdan bahsediyoruz, ben daha evvel de böyle bir konuşma yaptığımda çok yanlış yerlere gitti. Ben 'bunun bir hududu var' dedim. Yaşam değişiklikleri vardır. Sanatçı yaşamıyla bir ailenin yaşamı, benim kızımın yaşamı bir olabilir mi? Sanatçı sektörün içinde, yemeğe gidecek, davete gidecek... Oyuncuyla çıkacak. Bunların bir arada yaşaması çok banal. Ben bunları kast etmiyorum"

HİÇBİR ANNE BABA KABUL ETMEZ

Gerçeğinde çok açılması gereken bir mevzu ama kısa keseceğiz. Bir konutta yaşayan bir insan her şeyi harcıyor zati. Yaşanılacak ne kalıyor? Ama masumane bir sentezde yaşamın her safhasında bir şeyler yaşanıyor. Gelip aynı konutta yaşadığında, artık paylaşılacak bir şey kalmıyor. 6 yıl, 5 yıl , 3 yıl... Bir konutta yaşamanın sonra konutluluğa gidip, sonra bitirmenin...Hiçbir anne baba bunu kabul etmez dostlar, söylediklerine asla bakmayın! Söyleyenler çok azınlıktır, onların da zati kendi yaşamları da makûstur. Kendi yaşamlarından 'ben bunu yaşayamadım da, benim kızım yaşasın veya oğlum yaşasın' Kardeşim böyle bir şey yok. Yazık çocuklara makûsluk yapıyorsunuz. Bunun Müslümanlıkla, şunla bunla ilgisi yok. Bir örf ve adet var."