Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisine akademisyen alınacak! İşte aranan şartlar

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisine akademisyen alınacak! İşte aranan şartlar

Jandarma ve Sahil Güvenlik Yüksekokuluna JSGA 2 hekim öğretim abonesi ve 13 öğretim görevlisi alımı yapılacak. İşte, söz mevzusu alımda sağlanması gereken koşullar...

Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruya göre, JSGA Güvenlik Bilimleri Fakülte Dekanlığı Yabancı Diller Kısım Başkanlığına alınacak 15 akademisyen için adaylar 8 Ekim'e kadar müracaat yapabilecek.

Hekim Öğretim Abonesi kadrosuna müracaat etecek adayların, müracaat ettikleri anabilim dalını belirten arzuhallerinin ekinde öz geçmiş, popülasyon cüzdan fotokopisi, askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge, noter veya müessese onaylı lisans, yüksek lisans, hekime veya uzmanlık/sertifika belgeleri ile transkript belgeleri, Yabancı Dil Sınavı Netice Belgesi, adli sicil belgesi, 2 adet güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, JSGA puanlama şablonunun doldurulmuş misali, 2 adet resim, varsa müessese onaylı hizmet döküm belgesi ile yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını 4 nüsha CD halinde hazırlamaları gerekiyor.

Öğretim Görevlisi içinse adaylardan müracaat ettikleri ana bilim dalını belirten arzuhal ile ekinde öz geçmiş, popülasyon cüzdan fotokopisi, askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge, noter veya müessese onaylı lisans, yüksek lisans, hekime veya uzmanlık/sertifika belgeleri, Yabancı Dil Sınavı Netice Belgesi ve ALES Netice Belgesi, adli sicil belgesi, 2 adet güvenlik soruşturma ve arşiv araştırması formu, 2 resim, varsa müessese onaylı hizmet döküm belgesiyle 30 gün içerisinde JSGA Başkanlığı Akademik Gelişim ve Değerlendirme Şube Müdürlüğüne bizzat veya posta yoluyla başvuru etmeleri isteniyor.

Müracaatlarda hazırlanacak formlar ve detaylı bilgi JSGA Başkanlığının "www.jsga.edu.tr" internet sitesinde yer alıyor.