Kadıköy'de tepki çeken olay! Genç kızı elinden zor aldılar! Şikayetçi olmadı...

Kadıköy'de tepki çeken olay! Genç kızı elinden zor aldılar! Şikayetçi olmadı...

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yaşanan bir olay vatandaşların tepkisini çekti. Erkek arkadaşı tarafından darp edilen genç kız çevredekilerin yardımıyla kurtuldu. Olay yerine gelen polise ise…

Kadıköy'de sokak ortasında erkek arkadaşı tarafından darp edildiği öne sürülen genç kız etraftakilerin müdahalesiyle kurtarıldı. Yakıntıcı olmayacağını söyleyen genç kız erkek arkadaşıyla uzaklaşırken, o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, bir gün önce akşam saatlerinde Kadıköy Osmanağa Semti'nde oldu. İddiaya göre bir kişi, genç kıza sokakta hakaret ettikten sonra dövmeye kalktı. Etraftakiler, vaziyete müdahale etti. İkilinin arasına giren yurttaşlar genç kızı döven kişiyi uyarmaya çalışsa da, ikazlara aldırış etmeyen kişi, kimsenin karışmamasını istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis memuruna yakıntıcı olmadığını söyleyen genç kız ise erkek arkadaşıyla beraber olay yerinden uzaklaşarak gözden kayboldu. Genç kızın yakıntıcı olmaması ise yurttaşların reaksiyonuna sebep oldu. Yaşanan o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kadıköyde reaksiyon çeken olay Genç kızı elinden zor aldılar Yakıntıcı olmadı...