Kadıköylülerin korkulu rüyasıydı! Hamile gaspçı yakalandı

Kadıköylülerin korkulu rüyasıydı! Hamile gaspçı yakalandı

İstanbul Kadıköy’de fısıltı gazetesiyle kulaktan kulağa dağılan eli bıçaklı hamile bayan gaspçı tutuldu. Polisteki ifadesinde “Cinlerim var” diyen bayan, savcılıktaki ifadesinin ardından duruşmaca…

İstanbul Kadıköy’de 3 kadının cep telefonları eli bıçaklı hamile bir bayan tarafından gasp edildi. Ortaya çıkan gaspçı profili polisiye filmleri aratmayacak gibiydi. Mini etek giyen, üzerinde yalnızca tişört bulunan hamile bir kadının elinde büyükçe bir örümcek ve ağ hırpalaması vardı. Kolları jilet kesikleriyle doluydu, başında kapkara bir peruk takılıydı. Kurbanına yanaşıyor ve birkaç dilde eksantrik şeyler söylüyordu. Tişörtünü sıyırdığında ise karnına bantladığı dev bıçağı sürüklüyor ve atağa geçiyordu. Gaspçı kadının varlığı, fısıltı gazetesiyle kulaktan kulağa dağıldı.

KORKU FİLMİ SAHNESİ GİBİ

Sinema-televizyon kısmında okuyan Rümeyra İrez ve Elif Öner, geçen cuma günü saat 19.30 sıralarında Yeldeğirmeni, Ali Kalfa Sokak’taki bir apartmanın önünde oturuyordu. Yanlarına hamile bir bayan yanaştı. Hamile bayan Elif Öner’e, “Sen çok uzun zaman evvel can vermişsin, seni gömmüşler” dedi. Daha sonra “Bıçağım var seni öldüreceğim” dedikten sonra telefonlarını istedi ve sırıtarak tişörtünü kaldırıp 30 santimetre büyüklüğünde bir bıçak çıkardı. Dostu telefonunu yere fırlatınca kadının dikkati böldü ve iki bayan koşarak oradan uzaklaştı.

Sırlı bayan evvelki gün Boğa Heykeli’nin yakınlarından bir bayana daha bıçak çekti. Dayanak çığlıklarını dinleyen polisler bayanı tuttu. Cezayirli olduğu tespit edilen 22 yaşındaki S.N.E.K., mağdurlara da teşhis ettirildi. 8 aylık hamileydi ve her hamleden sonra elbiselerini değiştirmek için bir otel odası yakalamıştı. Odasında çok rakamda elbise ve peruk ele geçirildi. Polisteki ifadesinde “Cinlerim var” diyen bayan savcılıktaki ifadesinin ardından duruşmaca konut mapusu verilerek hür vazgeçildi.