Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı ve Esin Çepni boşanıyor

Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı ve Esin Çepni boşanıyor

Sosyal medyada içerik üreticisi Bilal Hancı geçen sene evlendiği Esin Çepni ile boşanma kararı aldıklarını duyurdu.

Kafalar grubu azası Bilal Hancı geçen sene nikah masasına oturduğu Esin Çepni ile boşanacaklarını duyurdu.

Uzun zamandır aralarındaki meseleleri evreye çalışan ikili dermanı ayrılıkta buldu. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamayla makûs haberi veren ikili 'arkadaşlık' iletiyi verdi.

Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı ve Esin Çepni boşanıyor

SINADIK DÜZENLEYEMEDİK!

Bilal Hancı’da yaptığı açıklamada, "Esin ile olan konutluluk ilişkimizi karşılıklı olarak uyuşarak tamamlamaya karar verdik. Çok iyi iki dost olarak kalmaya devam edeceğiz. Yaşamıma girmiş en ehemmiyetli insanı kaybetmeyi asla istemem yolunda gitmeyen şeyler vardı sınadık ama düzenleyemedik ve birbirimizi her zaman iyi ve hoş andırmak için şu an böyle bir karar aldık. Siz sevgili bizi seven tanıyan insanlara da bu açıklamayı yapma gereği duydum umarım ikimizin de bundan sonraki yaşamı çok mutlu geçer. Esin, seninle çok hoş şeyler bildim, bana kattığın her şey için çok teşekkürler her zaman kalbimde kalacaksın.' ifadelerini kullandı.

HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIM!

Esin Çepni ise, 'Kararı almak kadar açıklamak da güçmüş meğerse. Ne kadar yazıp sildiğimi bir öğrenseniz... Her güçü muvaffak olduk belki ama insan gücünün de yetmediği şeyler var. Her şeyden evvel dostluğun baş tacı edildiği konutluluk ilişkimizi her iki tarafın da mutluluğu için sonlandırmaya karar verdik. Elbette sürecin her ayrıntısına sahip olan sizlerle de bu kararımızı paylaşarak belki bir nebze kavrayışınızı bekledik. Bilal ile olan yüksek enerjili arkadaşlık ilişkimin ebediye kadar sürmesini ve onun her zaman yanında olacağımı bilmesini isterim.' iletisini yayınladı.