Kameralar karşısında titriyorum

Kameralar karşısında titriyorum

Alina Boz, InStyle mecmuasının yeni rakamı için Dubai’de nesnel karşısına geçti.

Louis Vuitton markasının ilkbahar-yaz koleksiyonundan parçalarla poz veren ünlü oyuncu, mecmuanın suallerini de cevapladı.

Bugüne kadar çok rakamda üretimde rol alan Boz, galalarda panik hamle yaşadığını itiraf etti:

“Galalarda gerçekten çok zorlanıyorum. Bu hiç geçmedi. İlk galama katıldığımdan beri bu böyle. Çok kalabalık geliyor bana ve çok panik oluyorum. Ne kadar aşmaya çalışsam da aşamadım. Herhalde karakterimle ilgili. Değiştirebileceğim bir şey mi onu da öğrenmiyorum. Çok kalabalık olunca kendimi kaybediyorum. Bir panik hamle gidişatı oluyor. Özellikle kameralar açılıp flaşlar patlamaya başladığında. Hiç muhakkak olmadı ama ben çoğu görüşmemde dudaklarımın titrediğini andırıyorum. Aynı anda birden çok şeye odaklanmakta eforluk sürükleyen biriyim. Bu nedenle de zorlanıyorum sanırım.”

İÇİMDEN DÜĞÜN SAHİBİ ÇIKIYOR

Boz, laflarını şöyle sürdürdü: “Galada içimden bir düğün sahibi çıkıyor; herkese merhaba demeye, herkesi ağırlamaya çalışan. Bir değişik yandan da bir hoşluk algısı da var bu galalarda. Hoş görünmek kadar rahat etmek de ehemmiyetli. Ben de en hoş biçimde hazırlanmaya çalışıyorum.”

Ünlü oyuncu hiç geçmiyor diye açıkladı... Panik atak itirafı

ÜRETMEK İSTİYORUM

Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Kısmı’nde okuyan Alina Boz, “Hep görüntü, görüntü rejisörlüğü, sinematografi mevzularına meraklıydım. Ben de bir şey üretmek istiyorum artık bu noktada. 10 yıldır sektördeyim. İnsan beynini çalıştırıp kendi de bir şey çıkarma peşine düşüyor. Hazır bu sene de boşum, bu boşluğu bilgi edinerek değerlendireyim dedim. Nitekim hoş da gidiyor” dedi.