Kan donduran vahşet! Eşinin boğazını keserek öldürdü

Kan donduran vahşet! Eşinin boğazını keserek öldürdü

Konya'da 3 gün evvel cezaevinden tahliye olan Ramazan Menek 22, ayrı yaşadığı eşi Tuba Menek'i 23 boğazını bıçakla keserek öldürdü. Vakadan sonra 2 yaşındaki kızı Gülay'ı yanına alarak kaçan…

Vaka, saat 00.20 sıralarında merkez Karatay ilçesi Şems-i Tebrizi Semti Karaaslan Caddede alana geldi. İddiaya göre 3 gün evvel cezaevinden tahliye olan Ramazan Menek, ayrı yaşadığı eşi Tuba Menek'in evine geldi. Ramazan Menek, çıkan münazaranın ardından eşi Tuba Meneke bıçakla saldırdı. Banyoya kaçan eşinin peşinden giden Ramazan Menek, kendisine dayanmaya çalışan Tuba menek’in boğazını keserek öldürdü. Eşinin cansız vücudunu banyodan yatak odasına taşıdığı tanımlanan Ramazan Menek, oturma odasındaki 2 yaşındaki kızı Gülay Meneki de alarak konuttan kaçtı.

Hengameyi dinleyen komşularının ihbarı üzerine vaka yerine polis ve sıhhat takımı geldi. konuta giren polisler, Tuba Menek’i yatak odasında kanlar içerisinde uyurken buldu. Sıhhat misyonlularının yaptığı hakimiyette boğazı kesilen kısmetsiz kadının hayatını yitirdiği tanımlandı. Tahlil yapan polis, Tube Menek’in banyoda öldürüldükten sonra yatak odasına taşındığına tespit etti.

Bu arada hadiseyi dinleyerek konuta konuta gelen Tuba Menek'in yakınları asap krizi geçirdi. Polis ekipleri vakadan sonra minik kızı Gülay'ı da yanına alıp kaçan Ramazan Menek'in tutulması için geniş çaplı çalışma başlattı.