Kanlı buluşma svap ile çözülecek

Kanlı buluşma svap ile çözülecek

Alper Balcı ile böldüğü kız dostu Suna Tanrıkulu sol göğüslerinden vurulmuş halde bulundu. Hadisenin nasıl reelleştiği ise her ikisinin ellerinden alınan svap ile netleşecek.

Bakırköy’de yaşayan ve garson olarak çalışan Alper Balcı 20 ile kız dostu Suna Tanrıkulu 20, iddiaya göre bir vakit birliktelik yaşadıktan sonra yakın zamanda dağılmıştı. Balcı ve Tanrıkulu, aralarındaki meseleleri görüşmek üzere geçen perşembe günü Balcı’nın Bakırköy Zeytinlik Semti Milliyetçi Cadde’taki evinde toplandı.

Bu buluşma sırasında Alper Balcı, A.C. adlı dostunu arayarak, “Suna kendini vurdu, ivedi gel” dedi. A.C. hemen polis ve sağlık takımlarını aradı. Polis ekipleri konuta gittiğinde Balcı ve Tanrıkulu’nu kanlar içinde buldu. Her ikisi de sol göğüslerinden vurulmuştu. Hadise yerinde tek silah vardı ve silah Balcı’nın yanındaydı. Polis ve sağlık takımları Alper Balcı’nın yaşamını kaybettiğini, Suna Tanrıkulu’nun ise yaşamda olduğunu tanımladı. Sağlık Kurumuna götürülen Tanrıkulu’nun hayati riskinin sürdüğü belirtildi.

ADLİ TIP İNCELİYOR

Hadise Yeri Analiz takımları Alper Balcı’nın cesedi ve konutta analiz yaptı. Ellerinden svap alındı. Daha sonra da cesedi Adli Tıp Müesseseyi’na götürüldü. Tanrıkulu’nun da ellerinden svap alındı. Hadise yerinde bulunan silah da araştırılmak üzere Polis Kriminal Laboratuvarı’na teslim edildi. Polis, el svap analizi ve Adli Tıp Müesseseyi’ndaki analizin ardından hadisenin nasıl reelleştiğinin netleşeceğini bildirdi.