Kayınpeder dehşetinde yeni detaylar

Kayınpeder dehşetinde yeni detaylar

Aksaray'da, servet sebebiyle aile içinde çıkan müzakerede Döndü Ç.'nin 45, kayınpederi Cemal Ç.'nin 89 gelişigüzel salladığı bıçağın göğsüne saplanması neticeyi yaşamını kaybetmesiyle alakalı…

Hadise, öğle saatlerinde, Laleli Semti 4565 Sokak'ta alana geldi. Cemal Ç., beraber yaşadığı kızı Gülsever E. 65 ile vasıtasıyla evinin önüne geldi. Bu sırada yanlarına, Cemal Ç.'nin aynı caddede oturan oğulları Muammer Ç. 52 ve Mustafa Ç. 55 geldi. Baba ile çocukları arasında, iddiaya göre, konutun arttaki servet kalan 2 hektar arazinin satılıp, satılmaması mevzusunda münakaşa çıktı. Hadise kısa vakitte gelişirken, müzakereye Muammer Ç.'nin eşi Döndü Ç., oğulları Mustafa Ç. 28 ve Süleyman Ç. 18 de katıldı. Sopa da kullanılan müzakerede Cemal Ç., iddiaya göre, kendisini korunmak için gelişigüzel salladığı bıçağı, gelini Döndü Ç.'nin göğsüne sapladı. Müzakere, etraftakilerin ihbarı neticeyi hadise yerine gelen polisin müdahalesiyle sona erdi. 


Kayınpeder dehşetinde yeni detaylar

Sopa darbeleriyle yaralanan Cemal Ç. ile göğsünden bıçaklanan gelini Döndü Ç., itiş kakışta bıçak darbesiyle sol göğsünde kesi oluşan torunu Süleyman Ç., sol elinde bıçak kesisi olan ve başına sopayla vurulan oğlu Muammer Ç., sopa darbeleri alan oğlu Mustafa Ç., torunu Mustafa Ç. ve kızı Gülsever E., sağlık araçlarıyla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Döndü Ç., hekimlerin tüm müdahalesine karşın hayatını yitirdi. Rehabilitasyonları bitirilen Cemal Ç. ile oğlu Muammer Ç. ise nezaretine alındı.


Kayınpeder dehşetinde yeni detaylar

GÖĞSÜNDEN 4 BIÇAK DARBESİ ALMIŞ

Hastanedeki rehabilitasyonlarının ardından Cemal Ç.'nin kızı Gülsever E. ile değişik oğlu Mustafa Ç. de nezaretine alındı. Emniyetteki operasyonlarının ardından 4 kuşkulu, adliyeye sevk edildi.

Cemal Ç.'nin, polisteki ilk ifadesinde, gelinini bıçaklamadığını söylediği bilindi. Muammer Ç.'nin ise bıçağı babasının elinden alarak, yere attığını söylediği belirtildi. 

Öte yandan Döndü Ç.’nin, yapılan otopsisinde, göğsünden 4 bıçak darbesi aldığı tespit edildi.