Kayıp olarak aranan İlknur kaçırılmış! Karakolun önüne bırakılan İlknur, ailesine kavuştu

Kayıp olarak aranan İlknur kaçırılmış! Karakolun önüne bırakılan İlknur, ailesine kavuştu

Antalya'nın Manavgat ilçesinde staj yaptığı otelden 'Sağlık Kurumuna gideceğim' diyerek bölen İlknur P. 17, dün akşam evine geri döndü. İlknur'un kaçırıldığı ve dün polis merkezi önüne getirilerek…

Manavgat'ta 5 yıldızlı otelde staj yaparken pazar günü saat 14.00 sıralarında 'Sağlık Kurumuna gideceğim' diyerek bölen ve bir daha kendisine erişilemeyen İlknur P.'nin, kimliği açıklanmayan kişi tarafından kaçırıldığı, dün akşam ise Kepez ilçesinde polis merkezi yakınında vazgeçildiği ortaya çıktı. Polis ekipleri de İlknur'u Manavgat'taki ailesine teslim etti.

'AİLEMİZE HASAR VERECEKLERİNİ SÖYLEYİP GÜÇLE GÖTÜRMÜŞLER'

Anne Ümmühani P., İlknur'un geri dönmesi ile konutta bayram neşesinin ikiye sabrettiğini söyleyerek, “Şüphelendiğimiz üzere kızımızı sosyal medya üzerinden tanıştığı birey güçle kaçırmış. Kızımın anlattığına göre, staj gördüğü otelde çalışan ablasına ve ailemize hasar vereceklerini söyleyip kızımı güçle götürmüşler" diye konuştu.

Kendilerinin ve jandarmanın, kuşkulunun babasını aralıksız arayarak kızlarının geri getirilmesini istediklerini söyleyen Ümmühani P., “Dün akşam büyük kızıma ileti göndermişler, 'Kardeşine vazgeçeceğiz' diye. Kızımı Antalya'da Kepez ilçesinde polis karakolunun yakınlarında vazgeçerek 'Polislere konuta gitmek istediğini söyle sana dayanakçı olurlar' demişler" dedi.